Ādažu pusē BMW mēģina “driftot”, bet iegāžas Vējupē

Komentāri

Svētdienas pēcpusdienā Ādažu nomalē citkārt tik mierīgajos Podniekos noticis nopietns negadījums. Kāda jauna puiša pilotēts BMW nobraucis no ceļa un piezemējies Vējupē.

Redzot notikušo, uz negadījuma vietu atsteigušies vairāki tuvējo māju iedzīvotāji, kuri steiguši zvanīt glābējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

“Tas puisis mēģināja “driftot”, bet rezultātā iegāzās ūdenī!” stāsta Filips, vietējais iedzīvotājs.

Par lielu pārsteigumu aculieciniekiem, gan pats BMW stūrētājs, gan viņa pasažieris visai veikli izrausušies no auto, vēl pirms tas nogrimis, un izkāpuši krastā. Savukārt automobilis palēnām pazudis zem ūdens. Tikai pēc brīža šeit jau atskanējušas sirēnas un ieradušies pirmie palīgi.

Tā kā notikums beidzies laimīgi un pārgalvji tikuši cauri sveikā, mediķi drīz vien pēc ierašanās devušies prom, savukārt darbu notikuma vietā turpinājuši glābšanas dienesta vīri, kuriem no ūdenstilpes nācies izvilkt puišu noslīcināto auto. Tāpat notikuma vietā darbojās arī ceļu policisti.

Lai arī citkārt pēc šāda šķietami neliela negadījuma nekāda izmeklēšana netiek veikta, kārtības sargiem ir radušās aizdomas par notikuma vietā sastaptā šofera stāstu.

Ansis Pumpurs, VP RRP Kārtības policijas priekšnieka vietnieks:

Vadītājs reālajā dzīvē un vadītājs, kas uzņēmies atbildību, – ir jautājums, vai tā ir viena un tā pati persona. Informācija ir jāpārbauda.

Šobrīd likumsargi turpina izmeklēšanu un skaidro, – gadījumā, ja autobraucējs tiks pieķerts melos par notikušā apstākļiem, nelielais naudas sods par negadījuma izraisīšanu var pārvērsties arī nopietnās nepatikšanās.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl