Ādažos spridzina lielu munīcijas apjomu

Komentāri

Pirmdien Ādažu poligonā tika spridzināta Rīgā aizvadītajā nedēļā atrasta veca munīcija un lādiņi. Šis ir pēdējā laikā lielākais “ķēriens”, ko nākas iznīcināt Nesprāgušās munīcijas iznīcināšanas rotai.

“Skaties.lv” jau vēstīja, ka kādā garāžā Sadovņikova ielā Valsts policija aizvadītās darba nedēļas beigās uzgāja vecu munīciju un lādiņus pietiekami lielā apjomā, lai ne tikai uz ielas ierobežotu satiksmi, bet tuvējā apkārtnē no namiem evakuētu cilvēkus. Notikuma vietā strādāja sapieri un policija. Kopumā garāžā atradās aptuveni simts nesprāgušas munīcijas vienības, ko savākusi kāda persona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl