Ādažos atrasts miris vietējo bezpajumtnieku līderis

Komentāri

Ādažos kādā pamestā ēkā vakar izcēlies ugunsgrēks, bet vēl pirms divām diennaktīm jaunceltnē atrasts kāda bezpajumtnieka līķis, kurš vietējiem iedzīvotājiem esot bijis labi pazīstams.

Vakar vēlā pēcpusdienā Ādažos, Gaujas ielā – pretī Valsts policijas ēkai, aizdegusies kāda pamesta jaunceltne. Ar kodīgiem dūmiem dega matrači.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka jaunceltnē pagaidu mājas bija ierīkojis vietējais bezpajumtnieku ”boss” Valentīns. Paši Ādažu bezpajumtnieki neatzīst, ka bojāgājušais bijis viņu boss, bet noteikti pret aizgājēju izturas ar cieņu, jo viņš agrāk sēdējis cietumā par zādzībām un laupīšanām.

Iespējams, Valentīns nosalis, varbūt arī nosists, tomēr, visticamāk, vīrieti piebeigušas cietumā iegūtās veselības kaites.

Valentīnam Ādažos ir arī privātmāja, pareizāk sakot viņa mātei, bet, tā kā mātes patēvs esot neciešams cilvēks, Valentīns izvēlējies dzīvi uz ielas.

Par ugunsgrēku Valentīna pagaidu mājvietā neviens bezpajumtnieks neko nezina. Neesot tur kopš sestdienas gājuši, katram ir sava vieta, kur palikt. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka Valentīns gatavojies savai pēdējai stundiņai, jo pēdējā laikā to vien darījis kā dzēris.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

Lasi vēl