Ādažos atrasts miris vietējo bezpajumtnieku līderis

Komentāri

Ādažos kādā pamestā ēkā vakar izcēlies ugunsgrēks, bet vēl pirms divām diennaktīm jaunceltnē atrasts kāda bezpajumtnieka līķis, kurš vietējiem iedzīvotājiem esot bijis labi pazīstams.

Vakar vēlā pēcpusdienā Ādažos, Gaujas ielā – pretī Valsts policijas ēkai, aizdegusies kāda pamesta jaunceltne. Ar kodīgiem dūmiem dega matrači.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka jaunceltnē pagaidu mājas bija ierīkojis vietējais bezpajumtnieku ”boss” Valentīns. Paši Ādažu bezpajumtnieki neatzīst, ka bojāgājušais bijis viņu boss, bet noteikti pret aizgājēju izturas ar cieņu, jo viņš agrāk sēdējis cietumā par zādzībām un laupīšanām.

Iespējams, Valentīns nosalis, varbūt arī nosists, tomēr, visticamāk, vīrieti piebeigušas cietumā iegūtās veselības kaites.

Valentīnam Ādažos ir arī privātmāja, pareizāk sakot viņa mātei, bet, tā kā mātes patēvs esot neciešams cilvēks, Valentīns izvēlējies dzīvi uz ielas.

Par ugunsgrēku Valentīna pagaidu mājvietā neviens bezpajumtnieks neko nezina. Neesot tur kopš sestdienas gājuši, katram ir sava vieta, kur palikt. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka Valentīns gatavojies savai pēdējai stundiņai, jo pēdējā laikā to vien darījis kā dzēris.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl