Aculiecinieka video: Lielveikala Rīga Plaza stāvvietā eksplodē un sadeg auto

1 komentārs
Aculiecinieka video: Lielveikala Rīga Plaza stāvvietā eksplodē un sadeg auto

Lielveikala Rīga Plaza apmeklētāji pirms pāris dienām bijuši liecinieki dramatiskai situācijai tirdzniecības centra stāvlaukumā, kur uzliesmojis automobilis.

Pulksten septiņos vakarā ugunsdzēsēji steidzās uz tirdzniecības centru Rīga Plaza. Tur daudzstāvu autonovietnē aizdedzies kāds Ford markas spēkrats un “iekūries” tik pamatīgi, ka ar vienu ugunsdzēšamo aparātu izrādījās stipri par maz, lai liesmas noslāpētu bez glābēju palīdzības.
Ugunsgrēku ar mobilo tālruni nofilmējis aculiecinieks Artjoms.

“Es kopā ar meiteni veikalā iepirkos, mēs iznācām ārā un ieraudzījām stāvlaukumā pa labi, ka gāžas dūmu vāli. Mašīna it kā bija pabraukusi nost no savas vietas, un tur bija palikusi ugunīga sliede. Durvis bija atvērtas, acīmredzot cilvēks aizbēga. Tur uz zemes gulēja ugunsdzēšamais aparāts,” stāsta Artjoms.

Artjoms saka, ka daudzi šoferi, riskējot ar dzīvību, devušies tiešā liesmu tuvumā un glābuši savas mašīnas. Kāda Mercedes-Benz īpašnieks paspējis pabraukt nost tieši pirms sprādziena.

“Tur kaut kādi materiāli uzsprāga mašīnā. Bija kādi trīs sprādzieni. Nu ne gluži tā, ka visa mašīna uzsprāga, bet kaut kādas atsevišķas detaļas,” viņš stāsta.

Policijā saka – notikušais, lai arī izskatās pēc ļaunprātības, visticamāk, tomēr ir nekas vairāk kā nelaimes gadījums. Izjautājot auto īpašnieku, viņš atzinis, ka aizdegšanās sākusies salonā no priekšējā paneļa, bet automašīna bijusi aizslēgta.

1 komentārs