Aculieciniek, atsaucies! Nekaunīgi zagļi večukam uz ielas aizlauž roku un apzog!

Pievienot komentāru
Aculieciniek, atsaucies! Nekaunīgi zagļi večukam uz ielas aizlauž roku un apzog!

Nežēlīgi un nekaunīgi apzagts 75 gadus vecs pensionārs. Divi vīrieši uzrunāja viņu uz ielas Dzelzavas ielas 74 rajonā, tad prasījuši viņam atdot naudu. Kad večuks mēģināja iebilst, viņam tika aizlauzta roka. Tik ciniska un nežēlīga laupīšana pamatīgi satricinājusi sociālos tīklus, kuros tagad tiek meklēti aculiecinieki notikušajam.

Uzbrukums noticis 5. decembrī. Viss sācies ar to, ka divi vīrieši piegājuši pie vecā kunga un apgalvojuši, ka uz ielas esot mētājusies nauda, bet večuks to esot pacēlis un piesavinājies. Vecais kungs sākumā apjucis un sācis taisnoties, ka nekādu naudu nav ņēmis. Vīrieši esot teikuši, ka vīrietis tik viegli sveikā netikšot un ka būšot jāpārbauda viņa kabatu un somu saturs. Vecais kungs gan neesot apjucis un esot svešajiem vīriešiem vaicājis, vai viņi esot policisti, ka viņiem būtu tādas tiesības. Jūtot pretestību no večuka, uzbrucēji nolēmuši rīkoties – viņi aizlauzuši pensionāram rokas un sākuši pārbaudīt, kas viņam somā un kabatās. Tā kā večukam bijuši vien daži centi, tos laupītāji nav ņēmuši.

Pēc brīža, kad uzbrucēji bija aizgājuši un vecais kungs atžirdzis no pārdzīvotā, viņš vēlējis piezvanīt policijai un meklējis kabatā savu nebūt ne jauno telefonu Nokia XpressMusic 5800. Protams, to nekauņas uzskatīja par zagšanas vērtu.

Uzbrucēji esot runājuši krievu valodā, taču vienam no viņiem bijis akcents, tādēļ grūti pateikt, kādas tautības vīrieši esot. Viņiem varētu būt 30-35 gadi, stāsta večuka mazmeitiņa. Vairāk detaļu gan vectētiņš pārdzīvotā šoka dēļ nevarēja atcerēties.

Vectētiņa mazmeita lūdz atsaukties visus aculieciniekus, kas būtu redzējuši notikušo! Ar viņu sazināties var šeit!

Attēlā redzama vieta, kur noticis uzbrukums vectētiņam: