90-tie gadi: Ziepniekkalnā jaunietis brutāli nogalina homoseksuāli, kas viņu mēģina pavedināt

4 komentāri

Turpinot materiālu sēriju “Melnais materiāls – deviņdesmitie” raidījums Degpunktā turpina atskatīties uz šīs desmitgades šausminošākajiem noziegumiem. Viens no tādiem ir brutāla slepkavība Ziepniekkalnā. Noslepkavotais ir kāds homoseksuāls vīrietis, kuram uzbruka zēns, kuru viņš iepriekš esot gribējis pavedināt.

1997. gada 25. martā Valdeķu ielas 62. nama 9. stāva dzīvoklī tika atrasts vīrieša līķis ar vairākām durtām un grieztām brūcēm. Vīrietis bijis godājams cilvēks – tautfrontietis, saņēmis Latvijas pilsonību par īpašiem nopelniem, pirmais sācis cīņu par Astrīdas Bušmeisteres nomocīto zirgu glābšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kails vīrieša līķis ar grieztām brūcēm tika atrasts izvandītā istabā. Kā policija noskaidroja vēlāk – pie vīrieša ciemos bija ieradusies pilnīgi sveša persona – gados jauns vīrietis vārdā Armands.

Vladimirs un Armands iepazinās 19. trolejbusa galapunktā. Toreiz ārā esot bijis diezgan auksts, un Vladimirs esot uzaicinājis nosalušo Armandu pie sevis sasildīties ar kādu stiprāku dzērienu. Armands piekritis, ņemot vērā, ka tas bija pa ceļam uz mājām. Jau mājās, pēc dažu glāzīšu iztukšošanas, Vladimirs devies uz labierīcībām un no turienes atgriezies kails. Viņš piedāvājis Armandam seksuālas rotaļas.

Septiņdesmitajos dzimušajam divu gādīgu vecāku dēlam šādas attiecības nebija pieņemamas, un viņš savam jauniegūtajam draugam iesitis ar pudeli pa galvu. Vladimirs sācis pretoties un par to saņēmis vairākus naža dūrienus, līdz beidzot viņam tika pārgriezta rīkle.

Armands steigā esot “pārracis” dzīvokli, meklējot ko vērtīgu. Viņš esot domājis – ja jau noslepkavojis cilvēku, tad zādzība nu jau ir mazākais. No dzīvokļa vīrietis “aiznesa” televizoru, diktofonu, fotoaparātu un vēl šādas tādas mantas.

Skaties video!

(Brīdinām, ka video redzami nepatīkami skati!)

TOP komentāri

 • Gadi
 • muhtars
 • MILDA BREIVA
  0 0 0

  MILDA BREIVA

  Galvenais nevirziet sabiedrisko domu tā, lai šogad nebūtu jāraksta virsraksts:
  "20-tie gadi: Ziepniekkalnā homoseksuālis brutāli nogalina heteroseksuāli, kas viņam neļauj sevi pavedināt" Visā pasaulē jau zināms, ka ķimikāliju izkropļotā endokrīnā sistēma, kura rada homoseksualitāti, ir ārstējama, tad kādēļ šie naida raksti?!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl