8 gadus veca meitene jau otro reizi cenšas nodedzināt savu audžu mammu

3 komentāri

Kāda sieviete nepilnu četru mēnešu laikā cietusi divos ugunsgrēkos. Abās ugunsnelaimēs, iespējams, vainojama viņas astoņus gadus vecā audžumeita.

Juglā, Silciema ielā svētdienas naktī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Uz daudzdzīvokļu māju traukušies teju visu dienesti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Degšanas platība niecīga, taču sekas varēja būt baisas. Sieviete ar savu adoptēto, astoņus gadus veco meitu cīnījusies par dzīvību – viņus kā pirmie steigušies glābt kaimiņi.

Jāatgādina, ka 3. septembrī šo ģimeni jau piemeklēja liela nelaime, kad Egļpiepē aizdegās viņu māja. Degpunktā komanda toreiz lūdza skatītāju palīdzību, lai atjaunotu ģimenes māju.

Toreiz neviens negribēja skaļi atzīt, ka aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu krīt uz ģimenes adoptēto atvasi. Tagad šaubu tik pat kā vairs nav, jo meitene ļoti novēloti paziņojusi par degšanu.

Sieviete saka paldies visiem ārstiem un ugunsdzēsējiem, kuri viņu glābuši. Tikai pateicoties viņiem, sieviete, šobrīd ir dzīva.

TOP komentāri

 • Paziņa!
  0 0 0

  Paziņa!

  Pirmkārt ir ļoti neētiski ,ka sieviete televīzijā spriež tiesu par 8 gadīgu bērnu,kamēr nav blakus tēva, otrkārt nav ekspertīzes par bērna veselības un garīgo stāvokli! Sievietei slavu sagribējās? Pazīstu Ingu un teikšu godīgi, vajag parakt dziļāk, sieviete nav enģelis, un godīgi? - prot garīgi terorizēt! Ieteiktu lietu izmeklēt kārtīgāk!
 • Elabis
  0 0 0

  Elabis

  Pilnīgi iespējams ,ka meitene to dara,jo redz ,ka ģimene gaida bērniņu un tas ir varbūt iemesls .varbūt greizsirdīga.
 • lll

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl