4,09 promiļu reibumā Dzērumos bēg no policijas

Komentāri
4,09 promiļu reibumā Dzērumos bēg no policijas
FOTO: LETA

Pateicoties likumsargu operatīvajai rīcībai, Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes policisti vakar Ķekavas novadā aizturēja autovadītāju stiprā alkohola reibumā, tādējādi laikus novēršot, iespējams, vēl smagāku negadījumu Ķekavā.

Vakar, 25. maijā, ap plkst. 15.45 Reģionālās pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts zvans no kāda satraukta Ķekavas novada iedzīvotāja par to, ka kāds vīrietis stiprā alkohola reibumā pārvietojas Ķekavas novadā ar pelēkas krāsas Honda markas automašīnu un ar savu agresīvo braukšanu apdraud autobraucējus un iedzīvotājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patrulējot Ķekavas novada teritorijā, Pašvaldības policijas darbinieki apdzīvotā vietā Dzērumi pamanīja pazīmēm atbilstošu automašīnu Honda Civic, kuras vadītājs, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji uzņēma ātrumu un veica apgriešanas manevru braukšanas pretējā virzienā. Uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas Honda vadītājs nereaģēja, turpinot palielināt ātrumu un bēgt no policijas darbiniekiem, taču pēc kāda laika pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās panākt spēkrata Hondas Civic apturēšanu.

Pēc pārbaudes noskaidrojās, ka tās vadītājs sēdies pie stūres 4,09 promiļu reibumā. Aizturētais automašīnas vadītājs turpmākām darbībām tika nodots Valsts policijas rīcībā.

Pašvaldības policija pateicas iedzīvotājam, kurš sniedza informāciju par pārkāpēju, un atzīst, ka šoreiz nelaimi izdevās novērst. Iereibušo pārkāpēju automašīnai nokļūstot Ķekavas novada ielās, kur šajā laikā ir intensīva satiksme, bērni mēro ceļu no skolas uz mājām, sekas pārgalvīgā vadītāja rīcībai būtu neprognozējamas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl