35 gadus veco Sergeju Nogu atraduši nejauši garāmgājēji

Komentāri
35 gadus veco Sergeju Nogu atraduši nejauši garāmgājēji
Shawn Nystrand / Flickr

Pēc Sergeja Nogas radinieku sniegtās informācijas, viņi svētdien, 29. maijā, saņēma ziņu par to, ka 22. maijā pazudušais Sergejs atrasts svētdien, 29. maijā, Līču mežā bez dzīvības pazīmēm. Vīrieti atraduši nejauši garāmgājēji.

Pagājušajā sestdienā, 28. maijā, Bezvests.lv brīvprātīgie četratā Stopiņu novadā veica meklēšanas priekšdarbus Stopiņu novadā, meklējot 35 gadus veco pazudušo Sergeju Nogu. Meklēšanas darbos piedalījās arī pazudušā māsa, kura ziņoja par Sergeja pazušanu. Atrast sestdien pazudušo neizdevās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika pārmeklēta visa Līču ciemata apkārtne. Meklēja kā uz zemes (ar kinologa ar suni palīdzību), tā arī no gaisa – ar paraplānu.

Meklējumi ilga 2,5 stundas.

Meklēšanā piedalījās kinoloģe Laila Skrodele ar suni Jūle, paraplāna pilots Guntis Skrodelis, kā arī Jūlija Voroņina un Aleksandrs Faminskis. Meklēšanu plānoja turpināt citā dienā, kad parādīsies kādi meklēšanas pavedieni.

“Situācija nav vienkārša. Informācija, kuru mēs saņēmām bija ļoti pretrunīga,” stāsta Bezvests.lv vadītājas Aleksandrs Faminskis. “Ļoti grūti bija saprast, kur tieši meklēt pazudušo Sergeju. Kāds bija redzējis pēc apraksta līdzīgu cilvēku Vācijā, kāds redzējis veikalā Līčos, pie kam, vienā un tajā pašā dienā,” viņš atzīst.

Atgādinām, ka 35 gadus vecais Sergejs Noga, divu bērnu tēvs, svētdien, 22.05.2016., plkst. 18.30 aizgāja no mājām, dodoties uz darbu Ķekavā, bet līdz darbam tā arī netika un mājās neatgriezās. Neviens no draugiem nebija viņu redzējis. Līdzi Sergejam bija dzeltens maisiņš, maks un mobilais telefons. Pēdējo reizi pazudušais sazinājās ar tuviniekiem 22.05.2016. plkst. 19.48. Nākamajā vīrieša pazušanas dienā telefons bija atslēgts.

“Izsakām visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā vīrieša radiniekiem un tuviniekiem, bet visiem, kas palīdzēja viņa meklēšanā – pateicamies. Bēres paredzētas 1. jūnijā pulksten 14.00 Ulbrokas kapos,” informē organizācijas pārstāvji.

Foto – meklēšanas darbi!

Lasi vēl