29% no Latvijā patērētajām cigaretēm ir bijušas kontrabandas

Komentāri

Šodien pētījumu kompānija AC Nielsen nāca klajā ar paziņojumu, ka no kopumā Latvijā patērētajām cigaretēm 28,9% bijušas kontrabandas, kas ir zemākais līmenis pēdējo piecu gadu laikā, taču Latvija šajā jomā joprojām ir pirmajā vietā Eiropas Savienībā.

Pētījums liecina, ka visvairāk kontrabandas cigaretes Latvijā tiek patērētas Daugavpilī, Līvānos, Ludzā, kas atrodas pie valsts un arī Eiropas Savienības (ES) austrumu robežas, kā arī Ventspilī. Kontrabandas cigarešu tirdzniecības dēļ Latvijas valsts budžets vēl joprojām katru gadu zaudē ap 70 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Degpunktā komanda devās ielās meklēt potenciālos kontrabandas pīpētājus, lai noskaidrotu vai tiešām lētākās cigaretes sākušas zaudēt popularitāti.

Ko par kontrabandas cigaretēm domā ielās sastaptie pīpētāji skaties pievienotajā video!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl