2,7 promiļu reibumā izraisa avāriju un mēģina dot 170 eiro kukuli

Komentāri
2,7 promiļu reibumā izraisa avāriju un mēģina dot 170 eiro kukuli
FOTO: LETA

Vakar, 26. aprīlī, ap pulksten 10.40 Rīgā, Rītupes ielā, kāda lielveikala autostāvvietā 1954. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Audi A4 izraisīja sadursmi ar stāvvietā novietotu automašīnu Mazda, kura trieciena dēļ sadūrās ar kādu citu Audi markas automašīnu. Ceļu policijas darbinieki ieradās notikuma vietā. Pārbaudot automašīnas Audi A4 vadītāju, viņa izelpā policisti konstatēja 2,7 promiles alkohola.

Lai izvairītos no administratīvā soda, 1954. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 170 eiro lielu kukuli. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pagājušajā pirmdienā, 20. aprīlī, ap pulksten 14.20 Mārupes novadā, lidostas Rīga teritorijā, Ceļu policijas darbinieki apturēja 1979. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu Mercedes Benz. Policistiem radās aizdomas, ka vadītājs, iespējams, atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Lai policijas darbinieki vīrietim neveiktu pārbaudi, vīrietis policistam deva 50 eiro kukuli.

Taču, 21. aprīlī, ap pulksten 00.45 Rīgā, Aleksandra Čaka ielā, Ceļu policijas darbinieki par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu apturēja automašīnu Chrysler. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1992. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 10 eiro lielu kukuli.

Visos trīs gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau divdesmit pieci autovadītāji pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl