2,59 promiļu reibumā bēg no policijas un piedāvā 300 eiro kukuli

1 komentārs
2,59 promiļu reibumā bēg no policijas un piedāvā 300 eiro kukuli
FOTO: LETA

25. jūlijā Rēzeknē 1989. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, nepakļāvās policijas amatpersonu likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli, bēga. Pēc īsas pakaļdzīšanās likumsargiem izdevās apturēt bēgošo automašīnu.

Tā kā automašīnas vadītājam, kuram vēlāk tika konstatētas 2,59 promiles alkohola, neizdevās aizbēgt no policijas, viņš izdomāja citu veidu, kā izvairīties no soda, proti, piedāvāja likumsargiem kukuli 300 eiro apmērā par to, lai netiktu izrakstīts protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu iespaidā.

26. jūlijā Daugavpils novada Naujenes pagastā 1946. gadā dzimis automašīnas Audi 80 vadītājs, kuram tika konstatēts 2,77 promiļu alkohola reibums, piedāvāja Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonām kukuli 100 eiro apmērā.

Autovadītājiem būs jāatbild ne tikai par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, bet arī par kukuļdošanu valsts amatpersonai.

Attiecībā pret abiem kukuļdevējiem ir uzsākti kriminālprocesi pēc krimināllikuma 323. panta 1. daļas par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

TOP komentāri

  • sirga
    0 0 0

    sirga

    tad ta baigais noziedznieks...dažs labs pilnā labāk brauc par tiem jaunajiem un skaidrajiem nedzērājiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl