25 gadus vecs jaunietis konflikta laikā nodur savu radinieku

Komentāri
25 gadus vecs jaunietis konflikta laikā nodur savu radinieku
Foto: TV3 publicitātes foto

25 gadus vecs vīrietis konflikta laikā veica vairākus naža dūrienus sava vecākā radinieka kājā. No durtajām brūcēm vecākais vīrietis notikuma vietā mira.

19. aprīļa vakarā ap pulksten 20.30 Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Lubānas ielā kādā dzīvoklī atrasts 1965. gadā dzimuša vīrieša līķis ar redzamiem miesas bojājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā policisti noskaidroja, ka vīrietim bijis konflikts ar kādu 1990. gadā dzimušu radinieku. Konflikta laikā cietušais saņēmis vairākus naža dūrienus kājā. Cietušais vīrietis no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo personu un uzsāka viņa meklēšanu. Pirmdien, 27. aprīlī, sadarbībā ar citām Valsts policijas struktūrvienībām, meklētā personas tika aizturēta un nogādāta policijas iecirknī. Vīrietis atzina savu vainu izdarītajā noziegumā.

Aizturētais jau iepriekš vairākkārt tiesāts par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šodien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Lasi vēl