25 gadus vecs jaunietis Ķengaragā līdz nāvei piekauj vīrieti

1 komentārs
25 gadus vecs jaunietis Ķengaragā līdz nāvei piekauj vīrieti
FOTO: LETA

Rīgas Ķengaraga iecirknis saņēma izsaukumu uz Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielu, kur noticis kautiņš starp divām personām. Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka starp diviem vīriešiem bārā bija izcēlies konflikts, kas vēlāk turpinājies ielā.

Asā vārdu apmaiņa pāraugusi kautiņā. Tā laikā viens no iesaistītajiem otram iesitis paura apvidū. Cietušais vīrietis pēc gūtās traumas nokritis zemē. Kautiņa laikā gūtās traumas bija dzīvībai bīstamas, un cietušais vīrietis nomira.

Otra kautiņā vainīgā persona no notikuma vietas jau bija aizgājusi, tādēļ policisti uzsāka viņa meklēšanu. Vakar policisti aizturēja 1990. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu noziegumā.

Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

1 komentārs