24 gadus jauns vīrietis iet bojā ugunsgrēkā

Komentāri

Jaunietis dzīvoja mājā, kur nebija elektrības, un sildījās, metāla mucā dedzinot malku, – tā par kādu ugunsgrēkā bojāgājušu jaunu vīrieti stāsta tie, kuri viņu pazina.

Viesatu pagasts atrodas netālu no Jaunpils, un tā centrs, kā jau daudzi ciemati Latvijā, ir mierīga un klusa vieta. Tādos ciemos nelaimes, paldies Dievam, notiek reti un, līdz ar to, arī glābšanas dienests te ir rets viesis. Taču ceturtdienas rīts bija izņēmums…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki, kuri agri devās uz darbu, vēl tumsā pamanīja, ka vecajā pienotavā, kas atrodas pie ciema peldvietas, plosās uguns.

Atklājies, ka pienotava nemaz nav bijusi tik neapdzīvota, kā varētu šķist nejaušam garāmgājējam – tajā it kā pašvaldība jau gadiem ilgi ļāvusi mitināties kādam 24 gadus vecam vīrietim un viņa mammai, kad tā vēl bija dzīva. Pirms mammas nāves vecajā mājā vismaz bijusi elektrība, taču tagad iemītniekam bija jāizlīdzas ar svecīti un ļoti savdabīgu apkures veidu – mucu, kurā dedzina malku.

Istabas sildīšana, metāla mucā dedzinot malku, ir likteņa izaicināšana. Klāt vēl nākusi bieža dzeršana un smēķēšana, tāpēc vecā pienotava šoreiz nav degusi pirmo reizi.

Tā nu sanācis, ka ēka tagad ir izdegusi, un tajā bojā gājis gan tās iemītnieks, gan viņa četrkājainais draugs.

Ugunsdzēsēji apliecina, ka iespējamais degšanas iemels ir neuzmanīga rīcība ar uguni. Varbūt vainīga kurināšana, varbūt – smēķēšana.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl