24 gadus jauns vīrietis iet bojā ugunsgrēkā

0 Komentāru
24 gadus jauns vīrietis iet bojā ugunsgrēkā

Jaunietis dzīvoja mājā, kur nebija elektrības, un sildījās, metāla mucā dedzinot malku, – tā par kādu ugunsgrēkā bojāgājušu jaunu vīrieti stāsta tie, kuri viņu pazina.

Viesatu pagasts atrodas netālu no Jaunpils, un tā centrs, kā jau daudzi ciemati Latvijā, ir mierīga un klusa vieta. Tādos ciemos nelaimes, paldies Dievam, notiek reti un, līdz ar to, arī glābšanas dienests te ir rets viesis. Taču ceturtdienas rīts bija izņēmums…

Cilvēki, kuri agri devās uz darbu, vēl tumsā pamanīja, ka vecajā pienotavā, kas atrodas pie ciema peldvietas, plosās uguns.

Atklājies, ka pienotava nemaz nav bijusi tik neapdzīvota, kā varētu šķist nejaušam garāmgājējam – tajā it kā pašvaldība jau gadiem ilgi ļāvusi mitināties kādam 24 gadus vecam vīrietim un viņa mammai, kad tā vēl bija dzīva. Pirms mammas nāves vecajā mājā vismaz bijusi elektrība, taču tagad iemītniekam bija jāizlīdzas ar svecīti un ļoti savdabīgu apkures veidu – mucu, kurā dedzina malku.

Istabas sildīšana, metāla mucā dedzinot malku, ir likteņa izaicināšana. Klāt vēl nākusi bieža dzeršana un smēķēšana, tāpēc vecā pienotava šoreiz nav degusi pirmo reizi.

Tā nu sanācis, ka ēka tagad ir izdegusi, un tajā bojā gājis gan tās iemītnieks, gan viņa četrkājainais draugs.

Ugunsdzēsēji apliecina, ka iespējamais degšanas iemels ir neuzmanīga rīcība ar uguni. Varbūt vainīga kurināšana, varbūt – smēķēšana.

Skaties video!

0 Komentāru