Komentāri

Ik pa brīdim Latvijā ar lielāku vai mazāku ažiotāžu aiz restēm tiek iesēdināts kāds ekshibicionists vai seksuāli neapmierināts indivīds. Bieži vien cilvēki pat nenojauš, ka turpat līdzās dzīvo kāds dīvainis. Taču, izrādās, ka ir arī gadījumi, kad ļaudis nojauš par aizdomīgā tipa pretlikumīgajām nodarbēm, bet nesteidzas par to ziņot likumsargiem.

Lai arī par aizdomīgo vīrieti, kurš redzēts Gobas ielas apkaimē, policisti uzzināja no apkārtējo māju iedzīvotājiem, izmeklēšanas laikā atklājies, ka puisis, neviena netraucēts, uzdarbojies vairākus mēnešus. Patiesību par jaunieša dīvainajām izklaidēm atklājis kāds Bolderājas iedzīvotāja iesniegums, kurš šā gada februārī nonācis Rīgas Kurzemes iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau izmeklēšanas laikā 23 gadus vecajam, iepriekš nesodītajam pārkāpējam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, un viņš nonācis cietumā, bet likumsargi turpinājuši šķetināt viņa neparasto izklaižu vēsturi. Kā izrādās, publiskā pašapmierināšanās nebūt nav vienīgais viņa pārkāpums.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Policisti aicina par aizdomīgiem “tipiņiem” ziņot jau laikus, necerot, ka to izdarīs kāds cits. Jo īpaši, ja ko nelāgu esat redzējis skolu, bērnudārzu vai rotaļu laukumu tuvumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl