22 gadus vecais Matīss atrasts miris! Policijā ierosināts kriminālprocess

1 komentārs

Jau ziņojām par bezvēsts pazudušā 22 gadus vecā Matīsa Treimaņa meklēšanu Limbažu pusē. Puisis no mājām aizgājis jau pagājušajā piektdienā, bet tikai pirmdien radinieki sākuši nojaust ko nelāgu un meklēšanā iesaistījuši policistus, medijus un brīvprātīgos meklētājus. Šodien Matīss diemžēl atrasts miris.

Divas dienas Limbažu novada Viļķenē notika bezvēsts pazudušā Matīsa Treimaņa meklēšana. Puisis pēdējo reizi redzēts piektdien, ballējoties kopā ar draugiem kādā mājā Briežu ielā. Tieši šīs ielas galā – Briežu gatvē, Viļķenes zivju dīķī, šodien notika Matīsa meklēšana, jo pastāvēja aizdomas, ka viņš noslīcis.

Šādas aizdomas radušās, jo vakar ūdenskrātuvē atrasta Matīsa cepure un apavi. Jau vakar uzsākta ūdens līmeņa samazināšana dīķī, lai šodien būtu vieglāk veikt meklēšanu.

Ap pulksten 12.00 dienā Matīsa mirstīgās atliekas atrastas turpat netālu no slūžām. Šobrīd pastāv vairākas versijas par puiša bojāejas apstākļiem – visticamākā, ka viņš dzērumā vienkārši iestreipuļojis ūdenī un nav ticis krastā, varbūt izdarījis pašnāvību vai dabūjis pa galvu. Diez vai iereibušais jaunietis šādā veidā būtu gribējis atsvaidzināties, secina vietējie.

Foto

Ari otrpus dīķim dzīvojošie saka – šajā pusē bez īpašas vajadzības neviens pie ūdens neiet, kur nu vēl rudenī peldēties. Varbūt vasarā kādu ūdens spaini iesmelt, kad dārzs jālaista – tas arī viss.

Par puiša bojāeju policijā ierosināts kriminālprocess, bet kā uzsver vietējie iedzīvotāji – Matīss bijis ļoti draudzīgs un ienaidnieku viņam nav, tāpēc nav pamata domāt, ka viņam kāds uzbrucis.

Video

TOP komentāri

  • Matīss 2
    0 0 0

    Matīss 2

    "Dabūjis pa galvu" Psc valodā tiem kas taisa rakstu. Labāk paliek iet pie saviem joku rakstiem utt. Nav kur degunu bāzt nopietnās lietās.
    Skaidri zināms, ka vainīga kompānija ar kuru viņš divas dienas koda.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl