20 gadus vecs jaunietis netiek galā ar auto vadību, iebrauc grāvī un apgāžas

Komentāri
20 gadus vecs jaunietis netiek galā ar auto vadību, iebrauc grāvī un apgāžas
Foto: LETA

Ludzas novada Nirzas pagastā kāds 1994. gadā dzimis vīrietis, nespēja tikt galā ar automašīnas Audi A6 vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās, ziņo Valsts policija.

Nirzas pagastā notikušajā autoavārijā cietuši automašīnas pasažieri – 1993. gadā un 1988. gadā dzimuši jaunieši, kas pēc negadījuma nogādāti slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī no ceļa nobraukusi un apgāzusies arī automašīna Ropažu novadā uz autoceļa Rīga-Ērgļi. Nelaime notikusi ar 1959. gadā dzimušu sievieti, kas vadīja Volvo zīmola automašīnu. Tāpat ceļu satiksmes negadījumā cieta pasažieris – 1964. gadā dzimis vīrietis.

Stopiņu novada Ulbrokā, Institūta ielā, kāda 1953. gadā dzimusi sieviete notriekusi gājēju – kādu 1978. gadā dzimušu vīrieti, kurš pēc negadījuma nogādāts slimnīcā, ziņo Valsts policija. Sieviete, kas uzbrauca gājējam sēdēja pie Mercedes-Benz automašīnas stūres.

Savukārt Rīgā, Murjāņu ielā, vadot Mercedes-Benz, kāds 1949. gadā dzimis vīrietis uzbrauca sunim, kā arī ietriecās žogā un ēkā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs.

Lasi vēl