199 kilometri stundā! Tā kāds motociklists atklāj motosezonu

Komentāri

Pagājušajā sestdienā Degpunktā jums jau stāstīja par traģiskiem negadījumiem, kas saistīti tieši ar motobraucējiem. Sestdien bija motosezonas atklāšana, ko, īpaši galvaspilsētā dzīvojošie, nevarēja nepamanīt. Jāteic, ka arī policistiem šajā dienā darba pietika. Viņi pēc pakaļdzīšanās aizturējuši kādu motociklistu, kurš braucis ar ātrumu 191 kilometrs stundā.

Tas noticis dienas vidū uz autoceļa Veclaicene–Rīga. Motocikla vadītājs uz policijas rīkojumu apstāties nereaģēja, līdz ar to par šo vadītāju tika paziņots citai ekipāžai, kura pēcāk fiksēja šo pašu Kawasaki markas motociklu braucam ar ātrumu jau 199 kilometri stundā. Tika uzsākta pakaļdzīšanās, lai notvertu likumpārkāpēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc aptuveni 20 minūšu pakaļdzīšanās Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki aizturēja 39 gadus vecu vīrieti. Par nepakļaušanos policijas darbiniekiem, kā arī bēgšanu paredzēts sods – administratīvais arests no 10 līdz 15 diennaktīm, naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro apmērā, kā arī tiesību atņemšana uz četriem gadiem. Šo pārkāpumu izskatīs tiesa.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu motocikla vadītājam draud naudas sods 360 līdz 480 eiro apmērā. Tik dārga pirmā sezonas diena izrādījās dažiem motociklistiem.

Uz valsts ceļiem aizvadītajā diennaktī noticis 50 satiksmes negadījums, tajos cietuši 16 cilvēki. Reibumā pie stūres pieķerti 14 autovadītāji.

Foto: motociklistu sezonas atklāšanas pasākums

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl