19 gadus vecs puisis centies nogalināt paziņu

Komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Teikas policistu palīdzību lūguši mediķi, kuri no kāda Vaidavas ielas pagalma slimnīcā nogādājuši nopietni cietušu jaunieti, kuram konstatētas piecas durtas brūces.

Lai arī cietušais, 23 gadus vecais puisis, pirmo diennakti slimnīcā pavadījis komā, jau nākamās dienas vakarā viņš atmodies un policistiem izdevies noskaidrot, kurš varētu būt vainojams notikušajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā nereti, viss sācies kopīgas iedzeršanas laikā, turpat daudzdzīvokļu namu pagalmā, kur viņu atraduši dakteri.

Tikai pāris dienu pēc notikušā, pateicoties cietušā sniegtajam aprakstam, policistiem izdevies sadzīt 19 gadus vecā ļaundara pēdas, un viņš veiksmīgi aizturēts.

Par lielu izbrīnu likuma sargiem, aizturētais, iepriekš policijas redzeslokā neskaitāmas reizes nonākušais jaunietis nav noliedzis savu vainu, turklāt atzinis, ka viņa mērķis bijis nevis pārmācīt, bet gan nogalināt paziņu.

Šobrīd, ņemot vērā policistiem zināmos faktus, pret jaunieti ierosināts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu.

19 gadus vecajam jaunietim, kurš, pēc policistu vārdiem, sevi uzskata par vietējo kriminālo autoritāti, savu ietekmi ”rajonā” nāksies zaudēt, jo pēc šā notikuma brīvībā viņš nebūs vēl ilgi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl