Komentāri
19 gadus veca meitene nesavalda auto, kas nobrauc no ceļa un apgāžas
Foto: Neil Turner /Flickr

Jelgavas novadā, uz autoceļa Kalnciems-Kūdra, automašīna Ford Focus, kuru vadīja 1996. gadā dzimusi jauniete, nobrauca no ceļa grāvī un apgāzās. Avārijā cietuši trīs cilvēki.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāta transportlīdzekļa vadītāja un pasažieres – 1994. gadā un 1996. gadā dzimušas jaunietes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Jūrmalā uz autoceļa Rīga-Ventspils, automašīna VW Passat, kuru vadīja 1960.g adā dzimis vīrietis, sadūrās ar alni, kurš negaidīti izskrēja uz ceļa braucamās daļas. Pēc sadursmes automašīna iebrauca grāvī. Avārijā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāta automašīnas pasažiere – 1977. gadā dzimusi sieviete.

Daugavpilī, Jelgavas un Rūpniecības ielu krustojumā, 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo V70, nobrauca no ceļa un ietriecās stabā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 62 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 32 avārijas, kurās cietuši trīs cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja divus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēts viens iereibis autovadītājs.

Lasi vēl