18 gadīgs jaunietis Talsos sacērt gabalos vīrieti

1 komentārs

Talsu pusē par slepkavību, kurā lietā likts gan nazis, gan cirvis, aizturēts 18 gadus vecs puisis. Viņa omīte šodien mirkst asarās un stāsta, ka viņas mazdēls vienkārši uzņēmies svešu vainu.

Bija 20. decembris, Talsu novada Laidzes iedzīvotājs Dzintars bija savā dzīvoklī, droši vien kārtējo reizi piedzēries. Kaimiņi atceras, ka no dzīvokļa nākuši kliedzieni, taču tā tas bijis parasti, kad Dzintars dzēris un neviens tam nav pievēris uzmanību. Lai gan – iespējamais Dzintara bļaušanas iemesls bijis maigi sakot savdabīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti – kaimiņiem ir aizdomas, ka kāds aptuveni 35 gadus vecs vīrietis no pirmā stāva, kurš it kā esot garīgi slims, brīžiem devies pie dzērušā 54 gadus vecā Dzintara, lai viņam seksuāli uzmāktos.

Taču šoreiz kliegšanas iemesls bija cits. Par to ļaudis uzzināja tikai pēc četrām dienām – Ziemassvētku vakarā. Tad Dzintara meita dzīvoklī atrada sava tēva sakropļoto līķi ar durtām un pat cirstām brūcēm.

Visu Ziemassvētku nakti policisti strādājuši Dzintara dzīvoklī, lai pēc iespējas ātrāk atšķetinātu šo noziegumu un pēc dienas viņiem tas it kā izdevies. Viņi ieradušies pēc kāda 18 gadus jauna puiša – Silarda, kurš dzīvo citā ēkā, pārsimt metru attālumā no nozieguma vietas. Runā, ka jaunietim ar Dzintaru bijis kāds konflikts, ko viņš šādi, paveicot nežēlīgu slepkavību, atrisinājis.

Degpunktā komanda tikās ar puiša vecmāmiņu, kura par notikušo izplūst asarās. Viņa netic, ka Silards ir vainīgs.

Proti – vecmāmiņa pieļauj, ka nežēlīgo slepkavību pastrādājis kāds puiša draugs, nevis viņš pats. Nevienam pat prātā neesot nācis, ka iepriekš par sīkiem noziegumiem sodītais jaunietis varētu sacirst gabalos vietējo dzērāju.

Omīte ar mazdēlu vairs neesot runājusi. Tagad viņa ļoti cer, ka izmeklētāji vēl strādās un puisi tomēr atzīs par nevainīgu. Policisti plašākus komentārus kā vien to, ka piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un turpinās pirmstiesas izmeklēšana, pagaidām nesniedz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl