15 gadus vecais Egils pirms nāves, iespējams, spīdzināts

Komentāri

Jau ziņojām par bezvēsts pazudušo 15 gadus veco skolnieku no Liepājas Egilu Kuļikausku, kurš 24. septembrī izgāja no mājām Karostas rajonā un neatgriezās.

Puiša mirstīgās atliekas pagājušajā trešdienā uzgājusi kāda sieviete Karostas galā Atmodas ielā mežā netālu no jūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņo policija, līķis bija sadedzināts, visticamāk, lai spētu nozieguma pēdas. Pastāv arī versija, ka upuris pirms nāves spīdzināts. Tagad aizdomās par slepkavību aizturēti divi nepilngadīgi jaunieši.

Lieta ir vairāk nekā nopietna, un policisti šobrīd sniedz lakoniskas ziņas par notikušo. Lūk, ko šodien mums pastāstīja Kurzemes reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Rimants Kārkliņš.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl