15 gadus vecais Egils pirms nāves, iespējams, spīdzināts

Komentāri

Jau ziņojām par bezvēsts pazudušo 15 gadus veco skolnieku no Liepājas Egilu Kuļikausku, kurš 24. septembrī izgāja no mājām Karostas rajonā un neatgriezās.

Puiša mirstīgās atliekas pagājušajā trešdienā uzgājusi kāda sieviete Karostas galā Atmodas ielā mežā netālu no jūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņo policija, līķis bija sadedzināts, visticamāk, lai spētu nozieguma pēdas. Pastāv arī versija, ka upuris pirms nāves spīdzināts. Tagad aizdomās par slepkavību aizturēti divi nepilngadīgi jaunieši.

Lieta ir vairāk nekā nopietna, un policisti šobrīd sniedz lakoniskas ziņas par notikušo. Lūk, ko šodien mums pastāstīja Kurzemes reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Rimants Kārkliņš.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl