Piecpadsmitgadīga meitene dzenas pakaļ zaglim un atgūst brāļa telefonu

Komentāri
Piecpadsmitgadīga meitene dzenas pakaļ zaglim un atgūst brāļa telefonu
FOTO: LETA

Pirmdien ap pulksten 22.00 Rīgas Ziemeļu iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Pulkveža Brieža ielu, kur notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka brālis un māsa – 1999. gadā dzimis puisis un 2000. gadā dzimusi meitene – braukuši sabiedriskajā transportā.

Kad transportlīdzeklis pieturā atvēris durvis, kāds jaunietis 1999. gadā dzimušajam puisim no rokām izrāvis mobilo telefonu un meties bēgt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neapjūkot puiša māsa sākusi skriet pakaļ ļaundarim, kurš nespēja aizbēgt, tādēļ pēc kāda laika apstājies un atdevis meitenei nozagto telefonu. Pēc mobilā telefona atgūšanas meitene atgriezās sabiedriskā transporta pieturā pie brāļa.

Radušos situāciju redzēja arī kāda sieviete, kura atradās automašīnā turpat netālu no pieturas. Automašīnas vadītāja brālim un māsai piedāvāja palīdzību ļaundara notveršanā, viņa izsauca policiju un, braucot ar automašīnu, aplūkoja tuvējo apkārtni.

Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās arī policija, kas kopā ar cietušajiem jauniešiem un izpalīdzīgo automašīnas vadītāju pamanīja un notvēra zagli – 1996. gadā dzimušu jaunieti, kurš jau iepriekš bija tiesāts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Garnadzis atzina savu vainu zādzībā. Par zādzību nelielā apmērā tika uzsākts kriminālprocess, un šodien aizturētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pateicamies vērīgajai un izpalīdzīgajai automašīnas vadītājai, kura nepalika vienaldzīga un palīdzēja notvert zagli.

Lasi vēl