11 gruzīni bez vīzām un uzturēšanās atļaujām mēģina iekļūt Latvijā

Komentāri
11 gruzīni bez vīzām un uzturēšanās atļaujām mēģina iekļūt Latvijā
FOTO: LETA

Pirmdien, 8. jūnijā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 35 likumpārkāpējus. Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 11 Gruzijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.

Grebņevas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Krievijas pilsonim, jo ārzemnieks pēdējā pusgada laikā jau izmantojis vīzā atļauto uzturēšanās laiku Šengenas dalībvalstu teritorijā, savukārt Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Baltkrievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija dzīvības un veselības obligātās apdrošināšanas polises, kā arī pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas personas nosūtītas uz izceļošanas valstīm.

Tikmēr par viltotu dokumentu izmantošanu aizturēts Moldovas pilsonis.

Terehovas robežkontroles punktā par viltotas vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts 1 ar automašīnu no Latvijas izceļojošs Moldovas pilsonis. Par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess. Pēc procesuālo darbību veikšanas 1986. gadā dzimušais vīrietis atbrīvots.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl