Komentāri
1. septembris Madonā sācies ar postošu dzīvojamās ēkas ugunsgrēku
Foto: F64

Zinību diena Madonas pusē iesākusies ar pamatīgu ugunsgrēku, kur naktī uz 1. septembri nodegusi dzīvojamā māja, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Naktī plkst. 3.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Dzelzavas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu ķieģeļu dzīvojamā māja pilnā platībā, un tai ir iebrucis koka jumts. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 6.14, savukārt plkst. 8.00 ugunsgrēka dzēšanas darbi vēl turpinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 12.59 VUGD saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Dobeles pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kūts ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 200 m2 platībā deg kūts ēkas bēniņi, kurā atrodas salmi un siens. Plkst. 16.13 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.52 tika saņemts izsaukums uz Lucavsalas ielu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju bija redzami melni dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega dārza māja 20 m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 15.50.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, skaidas, zaru kaudze, sadzīves mantas, koka celmi, bišu strops, meža zemsedze, sausā tualete, vieglā automašīna, kombains un šķūnis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 31. augusta plkst. 6.30 līdz 1. septembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 46 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl