Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops vērsim

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops dvīņiem

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops vēzim

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

Horoskops lauvai

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops jaunavai

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops svariem

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops skorpionam

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops zivīm

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Blonde voyage

''Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus.'' Blondīņu šova vientuļās mammas Antras stāsts

''Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus.'' Blondīņu šova vientuļās mammas Antras stāsts 19

”Blonde Voyage” dalībniecei Antrai šovs prasīja lielāku sagatavošanos nekā citām meitenēm. 30 gadus vecā gaišmate no Bēnes viena pati audzina divus un četrus gadus vecus dēlus. Sarunā ar Skaties.lv Antra atklāj, kā, sapņojot par laimīgu ģimeni, attapusies kā vientuļā mamma, kādiem dzīves pārbaudījumiem gājusi cauri un kāpēc dalību projektā uztver kā iespēju pāršķirt lapu jaunam sākumam savā dzīvē.

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē 6

Vasaras karstākā šova “Blonde Voyage” iepriekšējā sērijā pie sešām dalībniecēm ieradās viesis – Edgars Toretto. Viņš meitenes pārbaudīja liekot veikt divus uzdevumus – pirmais bija ”Patiesības orākuls”, kurā meitenes pašas viena otrai uzdeva anonīmus jautājumus, lai noskaidrotu, vai mīts par to, ka visas sievietes ir čūskas, ir patiess, otrs uzdevums – ”Bikini defilē”, kura laikā meitenēm bija jāparāda viss, uz ko viņas ir spējīgas!

Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa

Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa 14

Šova ”Blonde Voyage” ceturtajā sērijā pie meitenēm ieradās seksa un attiecību eksperts Edgars Toretto, kurš izaicināja meitenes atbildēt uz visai privātiem jautājumiem. Drosmīgā Vlada Ivanovska nekautrējās kameru priekšā paziņot, – viņa jau gadu ir brīva meitene un arī intīmām attiecībām šajā laikā nav ļāvusies.

''Jau skolas laikā kļuvu par mammu.'' Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām

''Jau skolas laikā kļuvu par mammu.'' Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām 13

”Blonde Voyage” dalībnieces Evitas āriene iemieso visu, ko cilvēki mēdz iedomāties, izdzirdot vārdu ”blondīne” – platīna krāsas cirtas, burvīgs augums, perfekts grims, īsi šortiņi un rozā apģērbs. Sarunā ar Skaties.lv Evita atklāj, kā izvēlējusies vispirms veidot ģimeni un tad karjeru, un to, kā ikdienā mēģina lauzt stereotipus par sevi kā dumju un iedomīgu Bārbiju.

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus 14

Blondīnes, blondīnes, blondīnes! Izrādās, ka pirms dažiem gadiem tika veikts pētījums, lai noskaidrotu atšķirības starp to, kā pasākumam gatavojas blondīnes un kā brunetes. Tajā piedalījās vairāk nekā 3 000 sieviešu, un rezultāti atklāja, ka gaišmatēm, lai pilnībā sapostos, nepieciešamas vidēji 6 minūtes vairāk nekā viņu tumšmatainajām līdzgaitniecēm. Blondīnes ir gatavas doties pēc aptuveni 72 minūtēm, savukārt brunetes – 66.

''Viņš bija anarhists, kurš man lika nokrāsot brūnus matus un paziņoja, ka nemāku gatavot.'' Blondās Elīnas attiecību šausmu stāsts

''Viņš bija anarhists, kurš man lika nokrāsot brūnus matus un paziņoja, ka nemāku gatavot.'' Blondās Elīnas attiecību šausmu stāsts 9

Šonedēļ dots starts vasaras šovam ”Blonde Voyage”, un viens no pirmajiem blondīņu izaicinājumiem bija vakariņu gatavošana. Kamēr citas meitenes priecīgi ķērās pie darba, 24 gadus vecā Elīna paziņoja, – viņa gatavo negaršīgi, ko viņai iestāstījis bijušais draugs. Sarunā ar Skaties.lv Elīna atklāj stāstu, kā savulaik bijusi iepinusies attiecībās, uz kurām nu atskatās kā uz murgu.

Latvijas blondīņu cīņa var sākties! EKSKLUZĪVI: vasaras karstākā šova ''Blonde Voyage'' pirmā sērija

Latvijas blondīņu cīņa var sākties! EKSKLUZĪVI: vasaras karstākā šova ''Blonde Voyage'' pirmā sērija 43

Statistika liecina, ka meitenēm ar gaišiem matiem to ir divas reizes vairāk nekā brunetēm. Bet, vai tamdēļ blondīnes ir labākas par tumšmatēm? To pāris dienu laikā centīsies pierādīt sešas jaunas, seksīgas, drosmīgas un skaistas blondīnes, kuras galvenokārt savā starpā cīnīsies ne tikai par titulu “Latvijas labākā blondīne”, bet arī par 500 eiro lielu naudas balvu. Kura kuru?