Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

Horoskops vēzim

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops lauvai

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops jaunavai

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops svariem

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops skorpionam

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops strēlniekam

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops mežāzim

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops ūdensvīram

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops zivīm

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Blonde voyage

Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija!

Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija! 6

Pēc statistikas datiem, blondīnes pelna mazāk nekā brunetes, jo darba devēji uzskata tās par mazāk nopietnām un atbildīgām nekā tumšmates. Tas noteikti nav šis gadījums, jo šovā ”Blonde Voyage” startē sešas drosmīgas, atbildīgas un nopietnas blondīnes, kuras gatavas cīnīties, lai viena otrai pierādītu, ka ir labākā un izcīnītu 500 eiro lielu galveno balvu! Kura kuru?

''Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus.'' Blondīņu šova vientuļās mammas Antras stāsts

''Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus.'' Blondīņu šova vientuļās mammas Antras stāsts 19

”Blonde Voyage” dalībniecei Antrai šovs prasīja lielāku sagatavošanos nekā citām meitenēm. 30 gadus vecā gaišmate no Bēnes viena pati audzina divus un četrus gadus vecus dēlus. Sarunā ar Skaties.lv Antra atklāj, kā, sapņojot par laimīgu ģimeni, attapusies kā vientuļā mamma, kādiem dzīves pārbaudījumiem gājusi cauri un kāpēc dalību projektā uztver kā iespēju pāršķirt lapu jaunam sākumam savā dzīvē.

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē 6

Vasaras karstākā šova “Blonde Voyage” iepriekšējā sērijā pie sešām dalībniecēm ieradās viesis – Edgars Toretto. Viņš meitenes pārbaudīja liekot veikt divus uzdevumus – pirmais bija ”Patiesības orākuls”, kurā meitenes pašas viena otrai uzdeva anonīmus jautājumus, lai noskaidrotu, vai mīts par to, ka visas sievietes ir čūskas, ir patiess, otrs uzdevums – ”Bikini defilē”, kura laikā meitenēm bija jāparāda viss, uz ko viņas ir spējīgas!

Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa

Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa 14

Šova ”Blonde Voyage” ceturtajā sērijā pie meitenēm ieradās seksa un attiecību eksperts Edgars Toretto, kurš izaicināja meitenes atbildēt uz visai privātiem jautājumiem. Drosmīgā Vlada Ivanovska nekautrējās kameru priekšā paziņot, – viņa jau gadu ir brīva meitene un arī intīmām attiecībām šajā laikā nav ļāvusies.

''Jau skolas laikā kļuvu par mammu.'' Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām

''Jau skolas laikā kļuvu par mammu.'' Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām 14

”Blonde Voyage” dalībnieces Evitas āriene iemieso visu, ko cilvēki mēdz iedomāties, izdzirdot vārdu ”blondīne” – platīna krāsas cirtas, burvīgs augums, perfekts grims, īsi šortiņi un rozā apģērbs. Sarunā ar Skaties.lv Evita atklāj, kā izvēlējusies vispirms veidot ģimeni un tad karjeru, un to, kā ikdienā mēģina lauzt stereotipus par sevi kā dumju un iedomīgu Bārbiju.

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus 14

Blondīnes, blondīnes, blondīnes! Izrādās, ka pirms dažiem gadiem tika veikts pētījums, lai noskaidrotu atšķirības starp to, kā pasākumam gatavojas blondīnes un kā brunetes. Tajā piedalījās vairāk nekā 3 000 sieviešu, un rezultāti atklāja, ka gaišmatēm, lai pilnībā sapostos, nepieciešamas vidēji 6 minūtes vairāk nekā viņu tumšmatainajām līdzgaitniecēm. Blondīnes ir gatavas doties pēc aptuveni 72 minūtēm, savukārt brunetes – 66.

''Viņš bija anarhists, kurš man lika nokrāsot brūnus matus un paziņoja, ka nemāku gatavot.'' Blondās Elīnas attiecību šausmu stāsts

''Viņš bija anarhists, kurš man lika nokrāsot brūnus matus un paziņoja, ka nemāku gatavot.'' Blondās Elīnas attiecību šausmu stāsts 9

Šonedēļ dots starts vasaras šovam ”Blonde Voyage”, un viens no pirmajiem blondīņu izaicinājumiem bija vakariņu gatavošana. Kamēr citas meitenes priecīgi ķērās pie darba, 24 gadus vecā Elīna paziņoja, – viņa gatavo negaršīgi, ko viņai iestāstījis bijušais draugs. Sarunā ar Skaties.lv Elīna atklāj stāstu, kā savulaik bijusi iepinusies attiecībās, uz kurām nu atskatās kā uz murgu.