Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 21. maijs

Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Horoskops aunam

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops vērsim

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru un paziņu loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops dvīņiem

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops vēzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops lauvai

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops jaunavai

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

Horoskops svariem

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops skorpionam

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops strēlniekam

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops ūdensvīram

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Atbalsti mūsu hokeja izlasi!

Nonāc TV ekrānā kopīgi veidota fanu klipā! Vienalga, vai esi kaislīgs spēles līdzjutējs ar pieredzi, līdzjušanas iesācējs vai vienkārši Latvijas sporta patriots – tieši šobrīd tavs atbalsts mūsu hokejistiem ir svarīgāks nekā jebkad! Latvijas hokeja lielfans Bite aicina – atbalsti mūsu komandu hokeja čempionātā un pacel sportisko garu! Ņem rokā telefonu vai jebkuru citu filmēšanas ierīci un uzfilmē video sveicienu mūsu Latvijas hokeja izlasei! Savu video sveicienu sūti mums, un pašus jautrākos, sirsnīgākos un atraktīvākos mēs apkoposim lielajā fanu klipā, ko ieraudzīs visa Latvija! Uzmundrinot mūsu komandu, fanu klipu pārraidīsim TV3, TV6 un TVplay ēterā!

Radīsim jaudīgāko hokeja fanu klipu, jo kopā spēks!

Video iesūtīšana ir noslēgusies!

Izlases kreklu saņem: Agate

Izlases cepuri saņem: Jānis E. un Kristīne V.

Paldies visiem par dalību! 

Noteikumi

Iesūtītie video

Petrows

Petrows

alens

alens

Agate

Agate

Žanis

Žanis

FunFaceTV

FunFaceTV

Kristīne

Kristīne

Dace

Dace

Haris

Haris

Mazie

Mazie

Mazie

Mazie

Supotāji

Supotāji

Gustavs

Gustavs

Zane

Zane

Semīrs

Semīrs

agrita

agrita

spēks

spēks

Fanu

Fanu

Sveiciens

Sveiciens

Sveiciens

Sveiciens

Mazie

Mazie

YogasSveiciens

YogasSveiciens

Dienvidinieki

Dienvidinieki

Superkomanda

Superkomanda

FANO

FANO

NoNorvēģijas

NoNorvēģijas

Rihards

Rihards

zvēri

zvēri

Kristīne

Kristīne

īstie

īstie

Linda

Linda

Linda

Linda

Bērziņi

Bērziņi

Jānis

Jānis

Dentsu

Dentsu

Jānis

Jānis

Evija

Evija

Evija

Evija

Madara

Madara

Dace

Dace