Zvirbuļiem izdodas radīt pamatīgu haosu LIDO ēstuvē Krasta ielā. Glābt vai likvidēt?

Pamatīgu kņadu atpūtniekiem, kuri iecienījuši maltīti ieturēt atpūtas centrā ”Lido” Krastā ielā sagādājuši putni – zvirbuļi.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Valters Salcēvičs

  Valters Salcēvičs

  Nu in kas problema tacu putni atri lido nevar nokert
 • Liene Knēta

  Liene Knēta

  Vai mežos un ūdenstilpnēs vajadzētu uzturēties arī cilvēkiem?
 • Kate Kate

  Kate Kate

  Kur ir tas gudrinieks kas šo rakstu publicēja? Putni nav mājdzīvnieki jop**** cik stulbam jābūt ...
  Vienkārši vārdu nav..
 • Inga Jurjāne

  Inga Jurjāne

  Tikko ceturtdien biju t/c "Mols" ēstuvē "Thali". Tur arī mums uz grīdas blakus galdiņam nolaidās zvirbulis. Nu un? Neviens "haju" necēla... Cik nav lielajos Rimi un Maximās redzēti putni augšā uz pārsedzēm! Tur arī ir atvērtā pārtika! Nesaprotu, kāpēc tagad sataisa traci par LIDO? Nu ne jau darbinieki tos putnus laiž iekšā! Nesaprotu tos cilvēkus, kuriem, pirmkārt, par katru sīkumu ir jāsūdzās, un, otrkārt, tas jādara internetā!!! Ja ir par to tik ļoti sašutuši, ejiet runāt ar īpašniekiem/vadītājiem/darbiniekiem!
 • Olga Un Raivis Girgini

  Olga Un Raivis Girgini

  Putniem, jābūt obligāti, jo nosaukums ir LIDO. ?
 • Ināra Bērziņa
 • Voldemārs Stāvusis

  Voldemārs Stāvusis

  Protams - LIKVIDĒT.
  Pasules vēstrē taču ir ne tik sens, nesalīdzināmi lielāks "zvirbuļkara"precedents.
  Ķīnā bija nosprieduši, ka zvirbuļu armija, kā jau graudēdāji, ir vainojami sarkanā režīma nespējā panākt pērtikas ražošanas atbilstību iedzīvotāju ikdienišķajām vajadzībām. Norij rīsus jau laukā, nejaukie. Biologi atklāja, ka zvirbuļputns nesēj ilgāk par 15. minūtēk noturēties gaisā - sirsniņa neiztur (nav jau gājputns). Nāca Hunveibinu armija, ar katlu vākiem, bungām un tiešām - iznīdēja zvirbuļus. Ražas zudumi kļuva vēl daudzreiz lielāki. Noskaidrojās, ka zvirbulītis daudz labprātāk ieknābā mīkstos rīsu kaitēkļus, to kāpurus, nevis cietos rīsu graudus.
  Iepirka zvirbuļus vaislai Jaunzelandē....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!