“Zirgi auļoja, bērni turējās, kā var!” Apmeklētāja brīdina par attieksmi zirgu klubā Vecāķos!

“Bez Tabu” uzrunā kāda māmiņa, kura vēlas pastāstīt par nepatīkamo pieredzi zirgu fanu klubā “Īriss”, kas atrodas Vecāķos. Abas ar māsu aizvedušas bērnus uz izjādi ar zirgiem gar jūras krastu. Vakara izskaņā nācās vest četrus gadus veco meitiņu uz slimnīcu, lai pārliecinātos, ka viņa pēc kritiena no zirga nav tikusi pie nopietnām traumām.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Марина

  Марина

  Я была при этой ситуации. Дети были одеты в защитную форму,рядом был инструктор и один сопровождающий. Мы катались отдельно. Это экстрим и если родители сознательно идут на него то почему же шли отдельно сзади ,а не держали своих детей на поводу? Ну не возможно 100 % дать гарантию безопасности даже на качелях. И ещё: там не было детей 4 лет. Младшему было как минимум 6 лет .Я сама падала 2 раза, но я осознанно шла на этот риск и винила только себя,не смогла,не сумела. Я уже пять лет езжу на эту конюшню: лошади ухожены и воспитаны. Но к сожалению не возможно к ним приделать подушку и ремень безопасности. Всё аттракционы несут в себе риск и если ты хочешь сделать его минимальным будь рядом,а не смотри со стороны.
 • Edgats maxis.

  Edgats maxis.

  Visu muuzu cilveeks jaaj ar zirgiem.
  Te bl..d peksni. Javed berni uz izjadi ar robotu. Kurs jaaj pec programas uzstadisanas. 🤣
  Vai labaak pietiek internetaa uz zirga bildeem paskatities. Ta buus drosak.😊
 • Ipa

  Ipa

  Un dārgie vecāki - pilsētu svētkos, kad vizina zirgi - tas arī ir tikpat bīstami.... Vēl jo vairāk - tur pat ķiveri neviens neizsniedz. Pietiek vienam balonu palaist vaļā vai netīšām uzspridzināt lai zirgs salektos... + uzaicinātie vizināt nav pieraduši zirgi ikdienā pie apstākļiem, ka tik daudz cilvēku, mašīnu un liels šums, apkārt cilvēki kas nepārzina zirgu uzvedibu un pilnīgi netīšām var izbiedet... Labi vēl ja ierāditā vieta zirdziniekiem ir uz zālāja... Bet uz cietākas virsmas nokrist bez ķiveres.... Mazs bērns var ļoti sasisties un jau pieminēju - jo īsākas kājas, jo nokrist iespēja pie mazākā pa lēciena zirgam uz sāniem... Un arī tas kas ved neko nevarēs izdarit, jo tur zirgu..... Nevar noķert bērnu.
 • Kekss

  Kekss

  Ko tik neizdarīs dēļ smukas bildes instagramā un facebūkā...
 • Ipa

  Ipa

  KU KŪ -jau izlasot pirmos teikumus paliek bail . 4gadigu tikai zirgam ierastā, ierobežotā teritorijā + ved kāds zirgu+iet viens blakus pie bērna kājām , lai nepieciešamības gadījumā mēģinātu bērnu noraut no zirga ... + vēl tas negarantē, ka nekas nenotiks! Ja ir šī vēlme, tad arī jārēķinās ka kaut kā var atgadīties, jo tas ir liels dzīvnieks....un neviens nevar no garantēt, ka piemēram izjādē ārpus teritorijas slēgtas ne uzrodas kas tāds kas izbiedē zirgu
  un 4gadigam bērnam ir tik īsas kājas ka pie mazākā putniņa, kas izlien no meža zirgs var palekties sāņus un būs zemē bērns. Jāšana zirga mugurā mīļie vecāki nav nekāds šaha pulciņš....
 • Igors

  Igors

  Lai nakamreiz izvelas zirga robotus ko parasti piedava lielveikali “atrakcijas berniem “
 • Uljana

  Uljana

  Es uzskatu ka katram jabut pavadonis. Un jabut ar pieradzi, a nevis iedot kuram katram cilvekam zirgu un še ved.. tas ir liela atbildiba jo tu vizini bernus a nevis lleles, zirga mugura un ja pieredzejošai zirkopejies spes apturet zirgu.. jo jau laicigi pamanis zirga uzvedibu.... tas ir man viedoklis citiem ir savs. Paldies dievam ka man nebija tada situuacija. A tam mamma izsturibu un lai meitene veselojas..
 • Ok

  Ok

  Pārgalvība ir pamatīga no kluba puses. 4 gadīgu bērnu vispār tikai uz ponija un pie pavadas !!
 • Jolanta Līva
  +16 +16 0

  Jolanta Līva

  Piekritīšu viedoklim, ka muļķīgi no abām pusēm. Vecākiem jāsaprot, ka zirgs ir dzīvs, liels dzīvnieks, kura uzvedība, dažādos apstākļos, ne vienmēr ir prognozējama. Kā arī izjādes instruktoriem nopietnāk jānovērtē tas, vai zirgs ir piemērots bērna vizināšanai. Neredzu problēmu ar mierīgu zirgu pie pavadas vest apvidū, taču nekādā gadījumā nedrīkst ļaut 4 gadus vecam bērnam jāt pašam apvidū.
 • Gundega Bidere
  +14 +14 0

  Gundega Bidere

  Nuu vecāki vēl var nezināt,nesaprast,zirgu uzvedību... Toties kluba vadība... Nu var doties ar 4gadnieku apvidū,bet zirgam jābūt pie pavadas un otram jāved... Jā zirgs var nobīties,sastresoties,bet.... Kur atbildība?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!