“Visi suņi čurā uz ielas, kur tad vēl?” Veikalnieks aizliedz suņa saimniecei čurināt mīluli pilsētas apstādījumos Barona ielā

Suņa saimniecei gadās nepatīkama saķeršanās ar kādu Barona ielas veikalnieku, jo četrkājainais mīlulis nokārto mazās vajadzības pretī esošajos apstādījumos. Kā suņu saimniekiem risināt šo delikāto jautājumu, kādu kaitējumu tas nodara un vai par to pienākas sods?

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Kce
 • Saimnieks

  Saimnieks

  Vispār turēt lielu suni dzīvoklī Rīgas centrā ir nenormāli, tās ir mokas sunim un apkārtējiem. Nav liels suns jāved pačurāt uz kaimiņa dzīvžoga, turklāt logi pie dzīvžoga tik tuvu un zemu atrodas!
 • Vita Zariņa

  Vita Zariņa

  Lielus suņus turēt dzīvokļos jau ir noziegums. Tai suņa saimniecei nevis suņa izvešanas laiks, bet gan dzīvesvieta jāmaina. Ar tām pāris stundām dienā, kad saimniekam labpatīkas suni izvest ārā, sunim ir daudz par maz, viņu tak ir jāpalaiž arī kārtīgi izskraidīties. Un to Rīgas centrā izdarīt nav iespējams. Un suni var iemācīt nenokārtoties apstādījumos (no pieredzes-pašai ir suns).
 • Airita

  Airita

  Kādam tie apstādījumu ir arī jākopj .Patīkami tad nav kaf tev jāņemās pa tiem krūmiem.lielāku cieņu va
  Rētu izrādīt suņu saimnieki.lopiņš jau nav vainīgs
 • Anna

  Anna

  Ja jau nesmird, lai laiž čurāt sunim savā vannasistabas vai koridora sturi😀. Piegriezusies tie dzivniecinmili. 🙄
 • G

  G

  Acīm redzot komentētājiem nav suņu puikas un nav ar viņiem bijusi saskarsme, mans vācietis ies un apčurās katru stabu, jo viņš tā iezīmē teritoriju, tāpat kā cilvēki ceļ žogus ap savām mājām suņi iezīmē savas teritorijas
 • Marija

  Marija

  Inguna ... kas par muļķībām. Protams, ka suņu urīns smird un vēl kā... un par zālīti .... tas nav nekāds mēslojums, bet inde, kur suns ir pačurājis, tur viss izdeg... zālē paliek pleķi. Man pašai ir divi suņi .... un saglabāt skaistu zālienu ir nereāli, ja suņiem izdodas pačurāt zālienā ...
 • vai kāds varētu

  vai kāds varētu

  ielikt tās jocīgās adresi,lai visi suņu īpašnieki varētu vest savus mīluļus pie viņas logiem vai durvīm.
 • S

  S

  Piekrītu veikalniekam.No pieredzes: dzīvojam laukos, bet sunim bija iepaticies čurāt visu laiku pie vienas dzīvžoga tūjas.Ar vienu vasaru pietika, lai tūja būtu beigta, lai gan bija augusi gadus 8, ne vairs jauns stādiņš.Suņu saimniekiem ir jādomā, kur katru reizi vest savu mīluli.
 • Aisma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!