Komentāri

Bez Tabu redakcija saņem satrauktas skatītājas e-pastu, kura, dodoties uz lidostu “Rīga”, novēroja, ka netālu no ēkas divas draiski noskaņotas mežacūkas, neviena netraucētas, spēlējas!

Lidostas teritorijā ikdienā apgrozās ļoti daudz cilvēku, tādēļ skatītājas mulsumu un jautājumus radīja tieši šī apkaime. Galvenais jautājums, vai tas neapdraud lidostas darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu ar jautājumiem rokās un vēlmi zināt atbildes, kā tas īsti ir, vai mežacūkas tajā apkārtnē ir bieži viesi, dodas ciemos uz lidostu “Rīga”!

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl