Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

Komentāri

Maija sākumā apmeklētāju patvaļīgā vēlme dalīties ar līdzi paņemto maltīti Rīgas Zooloģiskajā dārzā izraisījusi skumjas atvadas – pārbarošanas dēļ miris jauns jērs. Notikušais sabiedrībā raisījis plašas diskusijas.

Kā lai uztver šo cienāšanu – kā nesavtīgu vēlmi palīdzēt zoodārza iemītnieku labturības celšanai vai papildu atrakciju? Bojāgājušais aitu ģimenes jērs bijis vien nepilnu nedēļu vecs. Viņam piemērotākā barība šajā vecuma posmā ir mātes piens, našķošanās ar sausiņiem un viesu piedāvāto baltmaizi, izrādījusies letāla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Zooloģiskā dārza pārstāvji stāsta, ka cilvēki dzīvniekus mēdzot barot arī ar dažādiem “fast food” produktiem, piemēram, čipsiem, vafelēm un pat frī kartupeļiem. Citi apmeklētāji atkal dzīvo stereotipos, ka dzīvnieki zoodārzā tiek turēti pusbadā un viņiem ir jāpalīdz ar ēdienu kā tādu. Tad nu līdzi tiek nesti pat iepriekšējās dienas ģimenes pusdienām vārītie kartupeļi.

Dzīvnieku kopēji aicina zvērus nebarot un uzmanīgi lasīt norādes, kas izvietotas zoodārza teritorijā. Atcerēties, ka pat dārzeņi nepiemērotā vecumposmā un daudzumā, var būt kaitīgi.

Taču, ņemot vērā, ka zvēru barošana ar kārumiem ir patīkams process gan bērniem, gan pieaugušajiem, zoodārza pārstāvji jau drīz piedāvās dzīvnieku barošanas demonstrācijas, kurās līdzdarboties varēs arī apmeklētāji.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl