Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Ervīns mīl dzīvniekus, un viņam mājās ir gan divi papagaiļi, gan divi kaķi, gan divi suņi. Katram mīlulim sava ēdienkarte. Lielajam sunim kārtējo reizi nopircis viņa iecienīto sauso barību. Tikko atvēris paku, bijis pārsteigts, ko tajā ieraudzījis.

Paka jau pilna ar dzīvām radībām: gan pārtikas kodes, gan kūniņas, gan tārpi. Iepakojuma derīguma termiņš vēl ir vairāk nekā gads.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai saprastu, vai Ervīns ir vienīgais, kuram pārdota suņu barība ar kustīgām piedevām, Bez Tabu dodas uz to pašu veikalu, kurā Ervīns nopircis savējo. Nav ilgi jāmeklē, kad prece jau rokā. Arī Bez Tabu iegādātajā pakā tā pati problēma: pārtikas kožu klātbūtne redzama pat ar neapbruņotu aci.

Veikala “Depo” vadība taisnojas, ka par konkrēto suņu pārtikas partiju jau saņēmuši sūdzības arī iepriekš, tālab to izņem no apgrozības. Piedāvā pircējiem vai nu atdot naudu, vai samainīt pret citu preci.

Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvis skaidro, kādēļ kodes ieviesušās, varbūtības ir vairākās, taču tā nedrīkstētu būt, un tas ir pārkāpums. Vispirms veiks pārbaudi veikalā, ja tajā nebūs ne uzglabāšanas, ne citu pārkāpumu, tad lūgs, lai kolēģi pārbauda ražotāju, kurš atrodas Polijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl