Uzmanību! Sauso suņu barību iecienījušas kodes un kāpuri!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Ervīns mīl dzīvniekus, un viņam mājās ir gan divi papagaiļi, gan divi kaķi, gan divi suņi. Katram mīlulim sava ēdienkarte. Lielajam sunim kārtējo reizi nopircis viņa iecienīto sauso barību. Tikko atvēris paku, bijis pārsteigts, ko tajā ieraudzījis.

Paka jau pilna ar dzīvām radībām: gan pārtikas kodes, gan kūniņas, gan tārpi. Iepakojuma derīguma termiņš vēl ir vairāk nekā gads.

Lai saprastu, vai Ervīns ir vienīgais, kuram pārdota suņu barība ar kustīgām piedevām, Bez Tabu dodas uz to pašu veikalu, kurā Ervīns nopircis savējo. Nav ilgi jāmeklē, kad prece jau rokā. Arī Bez Tabu iegādātajā pakā tā pati problēma: pārtikas kožu klātbūtne redzama pat ar neapbruņotu aci.

Veikala “Depo” vadība taisnojas, ka par konkrēto suņu pārtikas partiju jau saņēmuši sūdzības arī iepriekš, tālab to izņem no apgrozības. Piedāvā pircējiem vai nu atdot naudu, vai samainīt pret citu preci.

Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvis skaidro, kādēļ kodes ieviesušās, varbūtības ir vairākās, taču tā nedrīkstētu būt, un tas ir pārkāpums. Vispirms veiks pārbaudi veikalā, ja tajā nebūs ne uzglabāšanas, ne citu pārkāpumu, tad lūgs, lai kolēģi pārbauda ražotāju, kurš atrodas Polijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl