“Uz ceļa notriekto lapsu nesavāc, bet iemet grāvī!” Dzīvnieku patversmes saimniece šokēta par ceļu uzturētāju nevīžību

Jaunjelgavas šosejas posms Ķekavas pagastā. Autoceļa vidū redzamais asiņu pleķis liecina, ka te notriekts dzīvnieks. Satiksmei draudu nav, taču bažas raisa cits fakts, proti, grāvmalā iemestais lapsas līķis.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Agris

  Agris

  Butu labak žogus sataisijuši laj vispar netriektu nost dzivniekus nodokļus maksajam a taisit neko negrib tik jobanie deputati kabatas baž ispistie pidarasi vis lielaikas kroplis ir kaimiņš jobanais
 • Interesanti

  Interesanti

  Ja par patversmēm...tad kāpēc suņi un kaķi nonāk patversmēs???? Kāpēc suņus un kaķus izmet ???Tā ir cilvēku vaina. Labi,ka vispār ir tādas patversmes. .Cik vēl ir pamestu,bezmāju dzīvnieku???
  Vai par to kāds ir aizdomājies????Tie lielie bļāvēji,ejat ņemat no patversmes dzīvniekus,ņemat no ielas.Kāpēc neņemat???Tāpēc,ka ielas dzīvnieki netīri,noplukuši,blusaini,kašķaini,slimi,akli, klibi ...Ko tad tādus ņemt,labāk lai uz ielas iet bojā...vienalga.
  Bļaut internetā tikai prot....
  Es no ielas divas kaķes paņēmu,un kas????Izārstēju,atblusoju,nu tagad tādas skaistules. Skatāties paši uz sevi,lielie bļāvēji.
 • Coms
 • Zetta
  +11 +11 0

  Zetta

  Kura govs nu būtu māvusi? Mežvairogu nāves nometnes saimniece, ha ha ha. Būtu nu labāk savu miskasti sakārtojusi. Tad labāk, lai lapsa viņas konteinerā sapūst, nekā kraukļi un vārnas pie barības tiek. Nekad dzīvē tai briesmonei nezvanītu.
 • Un?

  Un?

  Dzīvoju ceļa malā 15 gadus. Regulāri vairākos ceļa posmos notriec stirnas. Nekad neesmu redzējusi ka kāds šos notriektos dzīvniekus savāktu. Notiek dabīgs process. Lielie kraukļi ātri notiesā šos dzīvniekus. Un dzīvnieku līķi var tikt aizvilkti vairākus metrus tālu no ceļa malas. Un lapsa jau nav nemaz tik liela ja jau stirnu var aizvilkt vairākus simtus metru no ceļa.
 • Cope

  Cope

  Kada atšķirība - kritala mētājas grāvī, vai mušu apsēsta kopā ar pārējām kritalām mežavairoku atvērtā konteinerā?
 • Juris Kreilis

  Juris Kreilis

  Cik zinu, mežu speciālisti iesaka uz ceļa bojā gājušos dzīvniekus, vismaz līdz stirnas lielumam, vienkārši pavilkt dziļāk mežā, prom no ceļa. Tas ir barības resurss. Arī grāvī vārnas un kraukļi parūpēsies par dzīvnieka cienīgām bērēm.
 • Vietējais

  Vietējais

  Saņem naudu , bet darbu neizdara.
  Tas tiek apmaksāts no mūsu nodokļiem.
  To var redzēt daudzās vietās uz Latvijas ceļiem
  Viņiem ir jāsavāc un jāatdod kremēšanai.
  Un nevajag melot, ka kāds nometa malā to lapsu .
  Ja tev ir izsaukums, tad apseko teritoriju !!!
  Starp citu sievietes auto ir piefoksēts un kā viņa ar cimdiem iemeta gràvi lapsu, ir liecinieki
  • Nu un

   Nu un

   ..ka to numuru piefiksēja kāds?? Kas tagad viņai diez draud..kādi 5 gadi laikam..idioti.
 • Demo

  Demo

  Protams..citam skabargu acī redz,savā baļķi nē..būtu labāk par savu cūkkūti ( patversmi) labāk parūpējusies,kad tur dzīvnieku līķi puva un smirdēja tad laikam viss bija ok..atradusi iemeslu kā pazīmēties..
  • Godīgs Eiro lietotājs

   Godīgs Eiro lietotājs

   Kamēr konteiners nav pilns, tikmēr utilizācijas firma nav jāsauc!
   Nav visādiem noziedzniekiem jālien tur, kur nav apmrklētājiem paredzēts staigāt
   Pamēģiniet Ulubelē pavazāties, bez apmācibas pat iekšā netiksiet , suņus pastaidzināt.
   Ulubele svēta, jo Beinerts visu viņu vietā izdara , visus slimos iemidzina un līķi nenonāk Ulubelē
   Kur viņi lika to beigto kaķi, ko Ķekavā iestiepa policijas iecirknī ?
   • Ibio

    Ibio

    Tajā patversmē pret dzīvniekiem izturās apmēram kā pret to sabraukto lapsu..tādu bedri tik Āfrikā esmu redzējis..gribēju ņemt suni,bez paziņošanas atdeva citai..a te viņai lapsiņa grāvī traucē..nabadzīte..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!