Uldis Dumpis kopā ar ģimeni un ugunsdzēsējiem izglābj makšķerauklās sapinušos stārķēnu!

11 komentāri
Uldis Dumpis kopā ar ģimeni un ugunsdzēsējiem izglābj makšķerauklās sapinušos stārķēnu!

Aktieris Uldis Dumpis kopā ar savu ģimeni ziņo raidījumam Bez Tabu un izsaka lielu pateicību Cēsu ugunsdzēsējiem – glābējiem par operatīvu palīdzību stārķu mazuļa nogādāšanu ligzdā.

“Šorīt piedzīvojām dramatisku notikumu – mūsu mājas pagalmā atrodas stārķu ligzda. No ligzdas pacēlās stārķis, tad ieraudzījām, ka stārķa kājas sapinušās makšķerauklas mudžeklī un pie tā savukārt ar spārnu pietinies mazais stārķēns.

Abi stārķi nokrita piemājas pļaviņā, abus atbrīvojām no makšķerauklas, lielais aizlidoja, bet nu radās jautājums, ko darīt ar jaunuli. Pēc speciālistes Velgas Vītolas padoma meklējām iespēju mazo atkal dabūt ligzdā un mūsu lūgumam atsaucās Cēsu depo glābēji – ļoti ātri atbrauca un nogādāja mazuli atkal ligzdā.

Liels paldies tik atsaucīgiem un pozitīviem cilvēkiem! Un liels fui tiem neapdomīgajiem makšķerniekiem, kas izmet nevajadzīgo aprīkojumu dabā, tā apdraudot putnus un dzīvniekus.”

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl