11 komentāri
Uldis Dumpis kopā ar ģimeni un ugunsdzēsējiem izglābj makšķerauklās sapinušos stārķēnu!

Aktieris Uldis Dumpis kopā ar savu ģimeni ziņo raidījumam Bez Tabu un izsaka lielu pateicību Cēsu ugunsdzēsējiem – glābējiem par operatīvu palīdzību stārķu mazuļa nogādāšanu ligzdā.

“Šorīt piedzīvojām dramatisku notikumu – mūsu mājas pagalmā atrodas stārķu ligzda. No ligzdas pacēlās stārķis, tad ieraudzījām, ka stārķa kājas sapinušās makšķerauklas mudžeklī un pie tā savukārt ar spārnu pietinies mazais stārķēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi stārķi nokrita piemājas pļaviņā, abus atbrīvojām no makšķerauklas, lielais aizlidoja, bet nu radās jautājums, ko darīt ar jaunuli. Pēc speciālistes Velgas Vītolas padoma meklējām iespēju mazo atkal dabūt ligzdā un mūsu lūgumam atsaucās Cēsu depo glābēji – ļoti ātri atbrauca un nogādāja mazuli atkal ligzdā.

Liels paldies tik atsaucīgiem un pozitīviem cilvēkiem! Un liels fui tiem neapdomīgajiem makšķerniekiem, kas izmet nevajadzīgo aprīkojumu dabā, tā apdraudot putnus un dzīvniekus.”

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl