11 komentāri
Uldis Dumpis kopā ar ģimeni un ugunsdzēsējiem izglābj makšķerauklās sapinušos stārķēnu!

Aktieris Uldis Dumpis kopā ar savu ģimeni ziņo raidījumam Bez Tabu un izsaka lielu pateicību Cēsu ugunsdzēsējiem – glābējiem par operatīvu palīdzību stārķu mazuļa nogādāšanu ligzdā.

“Šorīt piedzīvojām dramatisku notikumu – mūsu mājas pagalmā atrodas stārķu ligzda. No ligzdas pacēlās stārķis, tad ieraudzījām, ka stārķa kājas sapinušās makšķerauklas mudžeklī un pie tā savukārt ar spārnu pietinies mazais stārķēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi stārķi nokrita piemājas pļaviņā, abus atbrīvojām no makšķerauklas, lielais aizlidoja, bet nu radās jautājums, ko darīt ar jaunuli. Pēc speciālistes Velgas Vītolas padoma meklējām iespēju mazo atkal dabūt ligzdā un mūsu lūgumam atsaucās Cēsu depo glābēji – ļoti ātri atbrauca un nogādāja mazuli atkal ligzdā.

Liels paldies tik atsaucīgiem un pozitīviem cilvēkiem! Un liels fui tiem neapdomīgajiem makšķerniekiem, kas izmet nevajadzīgo aprīkojumu dabā, tā apdraudot putnus un dzīvniekus.”

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl