“Tā ir kaķa muguriņa!” Iedzīvotāji ziņo par cimdiem, kas esot darināti no kaķa ādas

“Cimdi tik ļoti līdzinās kaķu kažokam”, “Tā taču ir kaķa muguriņa!” “Vai tiešām drīkst pārdot sazin ko?” vēstules, kuras pagājušajā nedēļā saņēmis raidījums “Bez Tabu”. Zem iedzīvotāju lupas nokļuvis internetveikals “Gloves – handmade”, kurā piedāvā iegādāties cimdus no dabīgās kažokādas. Dažas no fotogrāfijām, kurās redzami piedāvātie cimdi, iedzīvotājus mulsinot, jo tie stipri atgādinot kaķa kažoku.

Atpakaļ uz rakstu

68 komentāri

 • Humānisti

  Humānisti

  Dzīvnieku tiesību aizstāvji - cik šausmīgi un ak un vai! Pasakiet, no kā gatavo jūsu mīļos dermantīnus, poliesterus, mākslīgos kažokus un kur tas viss pēc tam paliek!?! Nekur to nepārstrādā, tas viss nonāk vidē un augsnē, gaisā, ūdenī, cilvēkos, un jā - jūsu dzīvniekos! Un vispār - naftas un gāzes ieguve kaitē pašā pamatā visai ekosistēmai. Bet nu jā - jūs tak to nelietojat - sintētiku nevelkat un ejat kājām, apkuri arī neizmantojat...
 • Ingriida Inga Granta
 • Sarmīte Ozola

  Sarmīte Ozola

  Sabiedrība satraukusies, ka ieraudzījusi kaķādas cimdiņus, bet, ka "patversmes" pēc 14 dienām iemidzina desmitiem dzīvnieku - tā ir norma...Dubultā morāle..
 • Eva Ave
 • Evija Krastina

  Evija Krastina

  Annija Greidāne Pat šeit ir savādāka atbilde par kažociņiem ??‍♀️?
  • Annija Greidāne

   Annija Greidāne

   Evija Krastina Žēl, ka ļoti daudzas detaļas netika iztirzātas - melošana no sākuma par 100% Latvijas preci, pēc tam par “lūsi”, pēc tam par to, ka nezin no kā cimdi utt.
  • Evija Krastina
 • Karīna Krauze
 • Vineta Mickēviča

  Vineta Mickēviča

  Tad jau vairs nav tālu,kad sāks vilkt cilvēkam ādu nost ?
  • Mans Vārds

   Mans Vārds

   Nav jau slikta doma. Kāda jēga aizņemt teritorijas ar kapsētām un tā tālāk. To vietā varētu būt, kas cits un kāpēc gan lai nevarētu lietderīgi izmantot arī mirušo cilvēka ķermeni - ādu apģērbam (tiem pašiem cimdiem un dzīvi palikušie varētu priecāties, ka ir iespēja paturēt daļiņu no sava aizgājušā tuvinieka - teiktu, ka labāks variants, nekā pelnu kaudzīte uz kamīna malas), pārējo jau var izdomāt, kur likt - desas, dzīvnieku barība, varbūt var pagūt izmantot kādu derīgu orgānu. Bet nu visu to aizkavē, kaut kādas sabiedrības normas un uzskati, jo tā taču nevar, tas taču ir nepieņemami un tā tālāk. Nespēju sagaidīt atbildes un šo komentāru. Un par tiem nezināmās izcelsmes cimdiem runājot, kāda tam nozīme - kaķa āda vai ne kaķa. Taču smuki tie cimdi un kaķi ir tādi paši dzīvnieki, kā visi citi un nesaprotu, kas tā par tendenci cilvēkiem satraukties par kaut kādu zemāk stāvošu sugu, jo, manuprāt, jebkurai citai sugai uz kādu citu ir pilnīgi nospļauties - tā ir viņu barība un viņi diez vai aizdomājas - nē šodien es šo zvēriņu neēdīšu, labāk aiziešu zāli pagrauzt. Mazliet atkārtošos, bet jā nesaprotu to tendenci - satraucas par tur visādiem suņiem un kaķiem, bet tajā pat laikā uz savas sugas pārstāvjiem - līdz cilvēkiem - ir nospļauties un nav ne cieņas un līdzjūtības - ir naids, dusmas, nesaskaņas un tā tālāk.
 • Lita Stone
 • Baiba Ivdre

  Baiba Ivdre

  Liene Snowbank, parādi Sārai un pasaki, ka šitādus no nepaklausīgiem suņiem arī var uztaisīt.??
 • Eduards Baumanis

  Eduards Baumanis

  Jau pirms gada un diviem šamajie negodīgus konkursus rīkoja,tagad izrādàs vēl kaķus slaktē un beidzot tà arī parādīja,ka dāvaniņas paši sev dala.Tas tik pierāda,ka ne viss kas aci kārdina ir tā vērts,lai pēc to tiektos!
  • Mans Vārds

   Mans Vārds

   Tās tik manas domas, bet labāk būtu mazāk satraukušies, no kā tie cimdi taisīti, bet gan vairāk parunājuši, kāpēc ar tiem konkursiem cilvēkus ča***ē. Tas būtu bijis, krietni interesantāk. Bet nu jā tautai patīk tikt mānītai un galvenais, lai zvēriņiem viss ir pa skaisto.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!