Suņu līķi izmesti atkritumos! Video, kuru noskatoties nav vienaldzīgo

Plašu sabiedrības rezonansi raisījis sociālajā tīklā “Facebook” ievietotais video. Tajā redzami vairāki atkritumu konteineri, no kuriem ārā rēgojas, visticamāk, mirušu dzīvnieku ķermeņi. 

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • ieva

  ieva

  Nebija laba doma telot pasaules glabejus,ja nevar nodrosinat kartibu patversmes......kamer aprej citus,tikmer pasiem aiz lupas smelas.....
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tas taču skaidrs šī patversme jeb dzīvnieku "oušvica" ir radīta vienīgi ziedojumu, naudas izkāšanai no pašvaldības par nenotikušām sterilizācijām un visu pārējo. Te jau būtu jāiesaistās policijai, ne tikai PVD .
 • Anete

  Anete

  Jā paši cilvēki vien vainīgi, nerunāju par visiem, bet par tiem kas "pa gaisu" vajag kucēnu/kaķēnu ai vairs nevajag, vai kam ķēdes suni vajag... neviens neuzņemas atbildību jo ir lupatas. Tie kas saka, paņemtu katrs pa vienam no patversmes un lai nečīkst vairs par šo, viss tak būs kārtībā. Bet uz šo gribas jautāt - jūs ko to nopietni? Kamēr būs bezatbildīgi cilvēki tikmēr tās patversmes būs pilnas, kamēr nebūs kārtīgu sodu tikmer mazie mīluļi cietīs! Bet runājot par šo situāciju, es ceru ka nesamelos atkal, ka tā notika 1.x , ka Mežavairogi ir eņģeļi, kas šoreiz kļūdījās ar nepareizajiem konteineriem un vairs tā neatkārtosies. Tak tik bik pārkāpa likumu. Un galu galā saņems tik brīdinājumu vai kapeiku sodu. Šos nezverus vaig klapet ciet, vadītāju pa lielajiem sodiem, bet pašreizējos Mezavairogu iemītniekus par to mēs dzīvnieku mīļi un aizstāvji kaut kā parupesimies.. Līdz kaklam jau dzirdēt visu to ļauno ko šī patversme nodara, tas pats kas Saldū... viens vienīgs bizness, un lai nestāsta ka visi konteineros atstātie dzīvnieki ir notriekti, vai slimi bijuši, nu nav tā...
 • C
 • janis

  janis

  lai musuri mekle kam tie sunisi piedereja es tos saimniekus ar savu roku apsautu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!