Suņu līķi izmesti atkritumos! Video, kuru noskatoties nav vienaldzīgo

Plašu sabiedrības rezonansi raisījis sociālajā tīklā “Facebook” ievietotais video. Tajā redzami vairāki atkritumu konteineri, no kuriem ārā rēgojas, visticamāk, mirušu dzīvnieku ķermeņi. 

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • daila kočergina

  daila kočergina

  Lūdzu, vai kāds aizraksies līdz patiesībai? Runa taču atkritumu tvertņu nepareizu izmantośanu un tt, bet vai ir notikusi patvaļīga eitanēšana, sautìgos nolūkos, kas ar dokumentāciju??? Vai nav no sērijas roka roku mazgā?
 • baaccc....

  baaccc....

  Latvietim parastajam....dzivnieku patversme asociejas, ar siltumu, edienu un drosumu, tipa turam kamer atrod jaunas majas. Naivu lautinju loxotrons!!! Neteiksi jau ziedojumu akciju laika, ka par jusu naudu dzivnieki var tikt ari eitanazeti. Tapec, ja jusu cela nonacis kads noklidis dzivnieks, tikai jus un vienigi jus esat vina glabins, ja jums protams nav vienalga.
 • hm

  hm

  Nevēlos nevienu tiesāt, jo neuzskatu sociālos tīklus par adekvātu informācijas avotu, bet vai nav smieklīgi salīdzināt ar citām patversmēm, uz kurām tiek vesti nobraukti dzīvnieki no diviem novadiem, kamēr uz Mežavairogiem - no vairāk nekā 40?? Vai kāds no tiem, kas gatavs tūlīt Mežavairogus klapēt ciet, ir gatavs pats par savu personīgo naudiņu katram mirušajam dzīvniekam iegādāties līķautu un kapraci? Un vai par dzīvajiem padomājāt? Ka varbūt visas šīs problēmas ir no naudas trūkuma un tur vajadzētu vairāk iesaistīties pārējai sabiedrībai, jo mēs jau esam tie, kuru dēļ bieži vien notriektie, savainotie dzīvnieki tur nonāk? Labāk, lai par tiem neparūpējas neviens tikai tāpēc, ka viņiem "vajadzēja padomāt, vai varēs to izdarīt skaisti"? Nopietni? Tam mirušajam dzīvniekam jau nu tiešām no tā nekādu ciešanu vairs nav. Būtu satraukušies par dzīvajiem...
  • baaccc....

   baaccc....

   Ta rezonanse nebutu tik liela, ja vien apakasa jau nebutu citas meligas darbibas... Bez tam, jums tiesam liekas, ka cilveki ar kapacitati divi saimnieki un tris dzeraji personala var kvalitativi apkalpot 40!!! pasvaldibas nenodarot ciesanas dzivniekam. 40 pasvaldibas taa ir turpat pus !!! Latvija. Doma, ka vini brauc uz Latgali pakal tai nobrauktai lapsai naivie, sazinas ar kadu kas pasper dzilak gravi un viss....
 • Dace

  Dace

  Jūs lielie vaidētāji un nosodītāji,ņemiet adoptējiet katrs pa sunim,kaķim,tad tādas patversmes nebūs vajadzīgas.
  • Anete

   Anete

   Un jēga ja problēmas izraisītājs nemainās? Kamēr cilvēks būs "pa gaisu" tikmēr patversmes pildīsies, tā jau katrs labdaris simtiem suņu un kaķu var ņemt, un ņemt. Tas tā kā mēģināt skriet pret vēju... Un galu galā te stāsts tomēr par ko citu.
 • Marta

  Marta

  Un redz kur slavena dzivnieku patversme viss tik skaisti un jauki a kada ir patiesiba ? Isteniba interesanti kur tiek likti dzivnieku liki no patversmem butu interesanti uzzinat kur visu glaba vai ko dara hmm . Ka vispar sita var nu ka ? Neviens nav sadas pedejas gaitas pelnijis kada starpiba dzivnieks vai cilveks vaitad dzivniekiem nav specialas apbedijuma vietas kur vinus apbedi ?
 • Ince

  Ince

  Lai Dievs dod,ka tadiem cilvekiem,kas tik nežēlīgi izturas pret dzīvniekiem,nāktu viņiem atpakaļ tādā pašā veidā.Un viņi atrastos uz ielas vai konteinerā???
 • Baiba
 • Egita

  Egita

  Lasu neta-kadi cilveki bezsirzi,kropli un degradeti........pie smukam bildem-noteikti var runat par dveselitem ,salauztam sirdim,bet-esmu vilusies visos sajos aicinajumos.....te viena,te otra patversme izceljas ar ko briesmigu-pag-nepaies ne gads,tulit nakama tiks patversme **izcelta saulite**.... Cilveki-attopaties,padomajat ,kur nonak jusu ziedota nauda.......visi biedribu ,patversmju vaditaji ir zelta cilveki,lidz izpeld vinu nejaucibas....te atdod slimus,te necipetus,te sapuvusus,te -viena reize istabas kakis ielikts pie mitras betona sienas kratinja.....ieraugot bildi sapratu-driz prasis punkiisu arstesanai....ta ari bija-pec paris nedelam-slims temperatura-palidzat.....ka nu nebus slims ,ja pie mitra betona sienas gabala tur minkanu?.tad jau labak butu pa pagalmu staigajis-putninjus keris...tiesi patversmes izceljas nezelastiba pret dzivnieciniem,pec manam domam....un es domaju,kas es domaju pareiza virziena.
  • baaccc....

   baaccc....

   Egita....kaa naglai uz galvas. Visi vini melo...cits vairak, cits mazak......atkariba no vinu sikmanigajam ambicijam. Citam izdodas meistarigak slept savus melnos darbinus, citam ne tik, bet sija gadijuma jua ir ists konveijeris.
 • Anda

  Anda

  NETICU NEVIENAI PATVERSMEI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tadi dzivnieku glabeji,ka deet gribas.. :( ar taadu necienju pret dzivnieku likisiem izturas! ak sausmas!!!!!!!
 • Kate

  Kate

  Lielaka kartiba bija,kad medniekiem lava apsaut klejojosos sunus...tad cilveki zinaja,ja klainos tiks novakts suns. tagad baigie sunu psihologi-panem suni ,kas ir bijis agresivs pret berniem vai citiem un dod talak.... tadam sunim pietiek ar smarzu vai kadu cilveka neapzinatu kustibu,lai vecais atkal uzpeldetu....sie sunju psihologi,lai vispirms padarbojas ar garigi slimiem ,traumetiem cilvekiem un tad lec laucinja pie suniem.......cok nav jadzird -atgriza atpakal patversmee.......logiski -suns met spalvu ne tikumu...tad tik jalasa diskusijas par to,ka suns visu laiku istaba cura,kakaa,ko darit?..dod atpakal,lai dod nakamajam...un,ik reiz patversmei tiek samaksati tie 40lati,tipa par potem.... izdevigs bizness?.....un es tapec esmu par eitanaziju 14 dienas....un,ja tadai tantinjai noklist suns-pirmam kartaam mekle savaa apkartne ,nevis doma,ka suncis jau ir 100 km attalajaa patversme aizvests!!!!!!!!
  • ej
   • Kate

    Kate

    Klau,nebrauc auguma-doma ,ko runa! man nekad nav bijusi ne kaki ne suni un nebus,jo pilseta dzivokli nevaru atlauties tadu prieku-mocit dzivnieku kamer esmu darba.
  • baaccc....

   baaccc....

   aha.....bet runa kaa ists dzivnieku psihologs. Es vispirms apsautu tos saimniekus, kuri nerupejas par saviem dzivniekiem, jo tadiem jau vienalga.....vini panems nakamo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!