Rīgā, Purvciema mikrorajonā, saimnieki jau otro gadu iesloga suni automašīnas bagāžas nodalījumā. Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) eksperti un saimnieks uzskata, ka tas ir labs risinājums, kā dzīvniekam bez mocībām dzīvot vecumdienās.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • SO.

  SO.

  Nezinu, ka bija ar šo sunīti,, bet viens gan-ja katrs padomdevējs un indīgo komentāru autors paņemtu un rūpētos par vienu patversmes dzivnieciņu,patversmes būtu tukšas.Citus mācīt visi protam.
 • averss

  averss

  Cilvēks pats vairs nesaprot, cik tālu ir jēdziens vārdam humānisms. Atstāt zem klajas debess nav OK, vēsajā sezonā atstāt auto siltumā un zem jumta nav OK, piesiet mežā pie koka nav OK, iemidzināt nav OK. Jupis. Jums pašiem vispār ir idejas, ko Jūs darītu ar vecu un slimu suni... Man nav... Ja n u vienīgi suņu patversmē, bet tas jau arī nav cilvēcīgi.
 • erika

  erika

  Šis gadījums noteikti nesaucas -""suns ir kā ģimenes loceklis...." vismaz ceru.
 • JUDIKA

  JUDIKA

  Šonakt nespēju gulēt , žurnālista necilvēcības dēļ sunītis šovasar pats vairs nepriecāsies un nepriecēs citus.Vai tiešām Bez tabu pārvēšas par raidījumu , kas iet pāri līķiem un kam interesē tikai sava taisnība un žurnālistam patīk sevi izrādīt, cik labi uzbrūkoši spēju uzdot jautājumus, kur paliek ētika un cilvēcība.
  • ......

   ......

   Eitanāzija bija saimnieka izvēle. To ir tik grūti saprast? Viņš varēja izdomāt arī citu risinājumu, jo risinājums bija vajadzīgs....un jau sen.
  • ShiA

   ShiA

   Tieši tā, kur beztabu vainīgi šeit??? Viņiem ziņoja par iespundētu suni bagažniekā, ne viņi zināja suņa vecumu neko - tieši labi, ka izlēma pārbaudīt šo ziņu, savādāk nekas nav attaisnojums tam lai suni spundētu bez gaisa un ūdens bagažniekā!!
 • ezez

  ezez

  Vīrietis pēc skata spēcīgs, tāds, kurš varētu arī tāš 3 reizes dienā sunīti nēsāt augšā uz dzīvokli, tas ir ģimenes loceklis, tāpat kā bērns, bērnu taču nekad neatstātu mašīnas bagāžniekā tikai, tāpēc, ka tam ir kustību traucējumi. Ja sunītim ir problēmas ar staigāšanu, tad tās taču ir pavisam lielas mokas dienām ilgi tupēt piespiedu pozāš tādā šaurībā.
 • gita

  gita

  Skaidrs, ka mašīnas bagāžnieks ir ļoti neliels tādam sunim un būtībā viņam ierobežotas kustības. Ķēdes suņi var kaut cik izkustēties un ielīst būdā, bet mašīnas bagāžnieks nevar būt piemērots ilgstošai, regulārai dzīvei. pat cietumā ir noteikta platība uz cilvēku.
  Skaidrs, ka saimniekam vajadzēja soda naudu uzlikt. Eitanāzija ? Varbūt tā ir labāk....stundām ilgi bagāžniekā...viens...un nevarēja jau būt tur ziemā diezin cik silts....Es domāju, ka tas nabaga sums tur sala....
 • kurmīc

  kurmīc

  Es gan savu 16 gadīgo kollīti katru dienu nesu no 3.stāva lejā, arī naktīs, ja vajadzēja, un tā 2 pēdējos gadus !!! Bet dzīvoja suncīte ar mums kopā dzīvoklī līdz savai pēdējai stundiņai!
 • doremi

  doremi

  JĀ ,NU NEZINU ,KO TEIT ,SUNITIM ARTROZE UN SLIMIBA SKAR VISU ..SAIMNIEKS DZIVO AUGSEJOS STAAVOS ,TAS NOZIIMEE ,KA IZVADAT TO SUNCI ARII APGRUTINOSI --- TURET AUTO ARII IT KAA NEKAS LABS ,AAAUKSTS ,VIENTULIBA ..TIKAI VASARA IR SUNCIM DZIVESPRIEKS ..EITANIZUJU SUNIM ? ES TO NEUZNEMTOS VEEL ,JO SUNCIS AKTIVI STAIGĀ ...TAD KAD MANEJAA BAIRS NECEELAAS ,TAD ARII SAISINAAJU CIESANAS ....varbut majas pagrabaa ,siltumaa tomer ? nezinu .bet auto nav tas labakais 24 st.diennaktii visu ziemu rudeni un pavasari ..lai izdodas atrisinat saimniekam jo izskataas tomer ,ka ruupeejas par viņu
 • Pid** pvd

  Pid** pvd

  Vispār, ja nepamanījāt, eitanizēt pamudināja pvd ne bez tabu. Bez tabu un ziņotāja cerēja, ka šādā veidā izdosies likt saimniekam nodrošināt sunītim cienīgākus apstākļus. Arī Pvd to uzlika par pienākumu, tomēr kā vieglāko risinājumu pačukstēja - lai iemidzina. Lieliska demonstrācija tam, ka dzīvnieks mūsvalstī nav vērtība, kaut pat likums to noteic, un ka suņi seniori ir tikai traucēklis. Novēlu iesaistītajiem pid***** gluži tādas pat vecumdienas :@ :@
 • Liepàjniece

  Liepàjniece

  Pašus necilvèkus turèt bagàžniekà.nu kur tàdi rodàs.jo tàlàk jo trakàk :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!