“Suni iemidzināja! Atmodās tikai pēc vairākām stundām!” Mājdzīvnieka saimnieci Kuldīgas pusē šokē suņu ķērāju brigādes rīcība

Martas ģimenē no Kuldīgas novada jau teju septiņus gadus viens no galvenajiem jautrības uzturētājiem ir norvēģu aļņu suns, kurš arī atceļojis no pašas Norvēģijas. Ziemeļnieciskā kažoka īpašnieks reizi pa reizei dodas līdzi vīriem arī medībās, taču vēl pavisam nesen pats kļuva par medījumu.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Veitējais Koļa

  Veitējais Koļa

  Nu gan šeit komentāru sekcijā viens par otru gudrāki! Taču paklausieties sevī cilvēki, jūs visi esat kretīni! Mēs visi esam tādi, tad ir tie īpašie, krēslā pirdēji, kuri pelna naudu no mums! Atveriet beidzot acis un novelciet rozā brilles, nedzīvojoet fantāzijā! Tāda ir tā realitāte un pa muti ātrāk norausiet nekā kļūsiet slaveni no sava komentāra! Visticamāk šeit arī atrodas kādi sīkie, kuri izliekas par "pieaugušajiem" un dodas aizstāvēt visus!
 • Ļubova

  Ļubova

  Kapec tos suņus terajus nenomidzin .dzivniekus del mes esam šaja pasaule .cilveki ira niecibas nejeredz tadus .pienaks laiks un pašus nomiedzinas..es mil dzivniekus
 • Guntars

  Guntars

  Dzīvnieks ir dzīvnieks neviens viņa labsirdību uz savas ādas pārbaudīt neies...agrāk ja suns klaiņoja pat ja zināms kā suns labsirdīgie mednieki tika pierunāti un dzīvniekus vienkārši nošāva...
 • Vietējais

  Vietējais

  Nekad neviens suns svešā teritorijā nebūs mīļš un labs!!!
  Vēl trakāk ir ar suņu puikām, kad kāda kuce meklējas, tad pat pats suņa saimnieks no mājas ārā netiek, jo sunim aizveras širmītis. Tāds suns var pat žogu izārdīt un tāpēc ir jāšauj narkoze.
  Suns parasti ir mīļš tikai mājās pie savējiem.
  • Godīgs Eiro lietotājs

   Godīgs Eiro lietotājs

   Un iemidzināts suns nekad vairs nemodīsies
   Pareizi jāraksta virsrakstu!!!
   Sunim iedeva lielaku narkozi
 • Dagnija

  Dagnija

  Kautkāds murgs.Trankvilizatora daudzumu nosaka pēc svara.Un kas gan tas par vetiņu.kurš svaru aptuveni uz aci nevar noteikt.pēc bildes nu suns 35-40 kg.Dod tādiem pistoles ar trankvilizatoriem, tas ir pipec.Slavenā Kuldīgas brigāde.Kauna lieta
 • Antūns

  Antūns

  Galīgi pohu*. Priecājies, ka dzīvs. Nav ko te laist vaļā, labi, ka kādu ne sakoda, švesi jau nezinās, ka mīļš un pūkains. Jopcik, copcik, šitā jau nevar. Kur bļ* mans aliņš. Laižam copēt. Njā, kā tā var.
 • Loreta Kripaßova

  Loreta Kripaßova

  Protams,ka tà ir saimnieces nolaidìba.Vai neienàk pràtà,ka viñas labsirdìgajam sunìtim kaut kas varètu notikt vienam pa meźu skraidot? Var taçu uzbrukt un sakost kàds cits suns un kam tad sùdzèsies!!?
 • Gi

  Gi

  Es esmu pilnīgi vetārsta un ķērāju pusē. Diez vai viņiem ir jāzīlē, kodīs vai nekodīs, ir slims vai nav slims. Ja ir mazākās aizdomas, ka suns apdraud kādu, ir jārīkojas. Un, ja saimnieks zina, ka suns mīl pa klaiņot, tad ir jāpieņem kādi mēri, lai nebūtu vairs dārgais lopiņš nevienam jāmidzina.
 • Andreas skintejs

  Andreas skintejs

  Es neredzēju problēmu šinī gadījumā.
  Suns aizmucis, svešā pagalmā. Un vēl tajā brīdī uzvedies neadekvāti.
  Ja nemaldos drīkst pat šaut nost suni ja ir šīs pazīmes.
  Tad kā suņa saimniecei vel sagribējās bez tabu izsaukt.?
  Jā būtu nošauts, tad atkal būtu slikti. Šeit pa gulēja 3h.un dzīvs, viss skaisti.
  Taisat problēmas kur to nau. 😉
  • Temida

   Temida

   Kas apliecina, ka suns bija neadekvāts, varbūt cilvēks ir neadekvāts?
 • Linda

  Linda

  Suna saimnieces pretenzijas tikai daleji pienemamas. Tikai par dakteri...ja to pastulbo personu ta vispar var nosaukt...jo preteja gadijuma vins spetu noteikt precizaku injekcijas devu,bet ...spriezot pec vina atbildem ...vinam dzivnieku labklajiba vispar nerup.... man vienalga,es tak neiesu iespringt,man maksa un es neparko nedomaju utt.
  Ja es dzivotu Kuldiga es pie vina savu miluli nevestu nekad un nemuzam!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!