Enija jau vairāk nekā gadu aktīvo franču buldogu Rondo sauc par savu ģimenes locekli. Līgo rītu ģimene nolēma pavadīt baskāju takā Tukuma pusē, kur atpūta pārvērtās nepatīkamā starpgadījumā.

Atpakaļ uz rakstu

48 komentāri

 • visiem var būt nozīmīga loma

  visiem var būt nozīmīga loma

  suns var piečurāt baskāju taku, tāpēc aizliegums.
 • Elza

  Elza

  Ak dies, nu visiem viena lielā tēma - kakas, kakas, kakas. Tā it kā jūs to vien darītu, kā visur kāptu kakās. Nav mums tā suņu kaku problēma tik milzīga, kādu jūs te uztaisat, nevajag pārspīlēt tikai tāpēc, ka gribas pakasīties.

  Jebkurš suņa saimnieks zinās, ka suns reti kad kā iet taisnā līnijā pa taku tā tur pat aptupstas un kakā. Viņi parasti iet nomaļāk un meklē kādu ne-centrālu pleķi. Problēmas risinājums ir elementārs - savākt aiz viņa.

  Bet tas, ka suņi kakā tieši uz takas, pa kuru iet - tās ir pilnīgas muļķības. Un vispār - pa to taku dienā varbūt izies cauri 10 suņi, no kuriem diez vai kaut viens no viņiem kaut ko izdarīs tieši uz takas. Savukārt tur dienā pilnīgi iespējams tieši pa taku iziet cauri simt un viens cilvēks ar kādu ādas slimību. Tik pat labi tur var iziet cauri desmit cilvēku ar HIV vai AIDS, ko tad - liksim visiem pie vārtiem nodot asins analīzes un ar infekciozām slimībām iekšā nelaidīsim?

  Mēs braucam galējībās. Pilsētā uz ielas ir lielāka iespēja iekāpt bomža čurās vai ieelpot infekcioza slimnieka izšķaudītos baciļus nekā tādā baskāju takā iekāpt kakā vai saķert aleģiju.
 • Valts Zakis

  Valts Zakis

  Likumi driz bus ka tikai suni vares vest uz suņu paredzetajam vietam kas neņems vēra būs uzlikts sods 197 pants 6 daļa L,R,I.M.P izskatišamai nodots uz 2019 gad.
 • Liene Steinberga

  Liene Steinberga

  Te dažiem liekas ka suns nav ģimene.
  Man ir!
  Un ja vasarā ceļoju,tad ar suni. Nevis suni tikai mašīnā. Tāpat kā mājās-četrās sienās.
  Dažs labs savus bērnus izlaidis trakāk,kā trīs suņus kopā.
  Kliedz un brēc jebkurā vietā
 • Janeta Zaneta Gar

  Janeta Zaneta Gar

  Esmu riktīga suņu mīle bet tikko biju Plicvicas ezeros kur takas izveidotas līdzīgi ka Ķēmeru tīrelī. Tur bija atļauts iet ar suņiem, rezultātā reizes trīs biju lieciniece ka lielie suņi samainoties ar cilvēkiem metās tiem virsū, un paiet nost ne vienmēr bija kur, pat varēja nokrist no kalna. Nav ko suņiem tādās vietās ko darīt jo uz 20 gadījumiem būs 1 neprognozējams it sevišķi kad saimnieks ir mūsu vēl intelligence neattistītas sabiedrības pārstāvis. Cilvēkiem beidzot jāaizmirst par savu ego un sākt ievērot ne tikai savas tiesības bet arī pienākumus, sevišķi svešā īpašumā! Šī nav vienīga vieta kur ir mežs.
 • Gunta Musa

  Gunta Musa

  ...un tomēr bērni pirmā vietā. Kautkur ir jābūt vietai bez svešiem suņiem!
 • Arta Bindere

  Arta Bindere

  A viņi pěc katra cilvěka dezinficě pieměram to taku kur attělā ir tās auduma pĕdas pa kurām jāiet, baigi forši ja kāds ar kaut kadu seniti iet tev pa prieksu ! (Y)
  P.s suņiem ir zeķītes arī , sviests kaut kāds - pa nakti kāds meža zvěrs atnāks nokārtosies uz tās takas, pagulěs, .
  Vienkārši ja kaut kur brauc labāk uzjautāt var vai nevar vai ir iebildumi. A tā tu dodies ekskursijā entoa km un atbrauc un esi vīlies,
 • Renāte Elza Bīlmane
 • Agris Dundurs

  Agris Dundurs

  Manam sunim menti iet ar līkumu ,kur nu vel pajautat kaut ko vai parbaudit :):):)
 • Sintija Skrauča

  Sintija Skrauča

  Jā, cilvēki nokārtosies tieši ierīkotās takās, kur staigā vēl daudzi citi.. :D stirnu un lapsu kakas man nebaida, bet iekāpt suņu un kaķu kakās ir reāli pretīgi!
  Labs ir, tāpat paliksim katra pie savas taisnības, tomēr es priecājos, ka ir vēl tādas vietas, kur ar dzīvniekiem neļauj iet, pietiek jau ar to, ka visi parki, pagalmi un laukumi ir mīnās, nezini, kur ar bērniem paspert kāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!