Gandrīz pašu Jelgavas centru par mājām sauc ap septiņdesmit savvaļas zirgu. Palienes pļavu teritorijā iekļūt var jebkurš. Pavisam tuvu vaigā iespējams uzlūkot tur mītošos dzīvniekus. To darījusi arī “Bez Tabu” skatītāja. Taču pēc redzētā bijusi šokā – sastapusi zirgus bez acīm un pat mirušu kumeļu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Nu nez... manien radiem arī ir gan savvaļas zirgu bars meža aplokā, gan savvaļas govis. Zirgi gan īpaši klāt nenāk, bet visi ir veseli un neko vairāk par iekošanu sānā viens otram nedara... un arī tikai lai pabrīdinātu, nevis lai savainotu. Bet nu viņiem pārtikas ir pietiekami. Nav jācīnās.
 • Ilze Kopštāle

  Ilze Kopštāle

  Tad jau butu jasatraucas ari pa citiem meza dzivniekiem, piemeram, stirnam. Vinas ar sava starpa cinas un ievaino sevi. Kapec par to necel breku? 🤔
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Tādam baram,vietas gaužam maz un lai nu nestāsta,ka ārstējis ar antibiotikām! nez kā to izdarīja ;) pamēģini mājās lutinātam pie aci ko darīt,galva gaisā,bet te savvaļas....muld,ka rieb klausīties! un zirgi ir gaužam vāji un noplukuši,ar tiem krūmiem,paēduši nebūs,ko brīnīties,ka kumeliņi mirst,gan ķēvēm nav piena!
 • Zane Lapiņa

  Zane Lapiņa

  Zirgi tāpat kā cilvēki gan plēšas, gan dzīvo mierīgi. Kā stāstā tika teikts: "Uztraukumam nav pamata".
 • Sintija Birina

  Sintija Birina

  Pirms Latvijā sāka šos skaistos dzīvniekus spīdzināt...bija profesionāls pētījums...Latvijā klimats ir daudz par bargu zirgiem... Bet šis ziņojums ātri kaut kur pazuda un nu zirgu spīdzināšana rit pilnā sparā! Šo dzīvnieku saimniekiem interesē tikai nauda... Pa to laiku dzīvnieki mirst badā, tiek sakropļoti utt...tas nevienu neinteresē...
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Un tas labi redzams pie šitā saimnieka! Zirgi ir novārguši,kādi vāji,ko tad brīnas,ka kumeliņi nomirst un lai negvelž,ka kaujoties acis uzplēš! kož viņi viens otram kur mīkstāks un sper,bet te noteikti uz drātīm uzplēsts! To veci redzot....vien naugu saņem par dzīvnieku spīdzināšanu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!