Sloku okupējuši klaiņojoši suņi! Vietējo iedzīvotāju drošība ir apdraudēta

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

26 komentāri

Slokas iedzīvotāji ir izmisumā, jo viņu pilsētā savairojušies klaiņojošie suņi. Vietējā iedzīvotāja Dzintra stāsta, ka nejūtas droša pat savas mājas pagalmā, jo svešie četrkājaiņi nekautrējas okupēt pat to. Par laimi, neesot dzirdēts, ka sakoduši kādu, bet cik tur trūkst!

Uz vienas ielas esot kādi seši. Viņi tur pastaigājoties dienu un nakti. Turklāt šī problēma jau ieilgusi divu gadu garumā.

Ziņojusi gan Jūrmalas domei, gan pašvaldības policijai, gan dzīvnieku patversmei, rezultāta nav. Suņi kā klaiņoja pa ielām, tā klaiņo.

Jūrmalas domes pārstāve raidījumam “Bez Tabu” skaidro, ka ir noslēgusi līgumu ar SIA ”Mellers” par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un nogādāšanu Slokas dzīvnieku patversmē.

Ja tiek saņemts izsaukums, Slokas dzīvnieku patversmes darbiniekiem jāierodas izsaukuma vietā, bet ir gadījumi, ka viņi ierodas, un tā suņa tur vairs nav.

Slokas dzīvnieku patversmes vadītājs raidījumam “Bez Tabu” stāsta, kā radusies problēma, kāpēc ir sarežģījumi ar klaiņojošo suņu izķeršanu un kālab četrkājainajiem rējējiem joprojām izdodas izsprukt sveikā un satraukt vietējos iedzīvotājus.

Foto

26 komentāri