Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

26 komentāri

Slokas iedzīvotāji ir izmisumā, jo viņu pilsētā savairojušies klaiņojošie suņi. Vietējā iedzīvotāja Dzintra stāsta, ka nejūtas droša pat savas mājas pagalmā, jo svešie četrkājaiņi nekautrējas okupēt pat to. Par laimi, neesot dzirdēts, ka sakoduši kādu, bet cik tur trūkst!

Uz vienas ielas esot kādi seši. Viņi tur pastaigājoties dienu un nakti. Turklāt šī problēma jau ieilgusi divu gadu garumā.

Ziņojusi gan Jūrmalas domei, gan pašvaldības policijai, gan dzīvnieku patversmei, rezultāta nav. Suņi kā klaiņoja pa ielām, tā klaiņo.

Jūrmalas domes pārstāve raidījumam “Bez Tabu” skaidro, ka ir noslēgusi līgumu ar SIA ”Mellers” par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un nogādāšanu Slokas dzīvnieku patversmē.

Ja tiek saņemts izsaukums, Slokas dzīvnieku patversmes darbiniekiem jāierodas izsaukuma vietā, bet ir gadījumi, ka viņi ierodas, un tā suņa tur vairs nav.

Slokas dzīvnieku patversmes vadītājs raidījumam “Bez Tabu” stāsta, kā radusies problēma, kāpēc ir sarežģījumi ar klaiņojošo suņu izķeršanu un kālab četrkājainajiem rējējiem joprojām izdodas izsprukt sveikā un satraukt vietējos iedzīvotājus.

Foto

TOP komentāri

 • Ieva
  +3 +3 0

  Ieva

  Vel šitanīs brīvdienas staigajamies ar bernu pa Sloku suņi skraida apkart. Droši jau tas nav kad tev pretim skrien lieli suni.
 • Kristiāna.
  +2 +2 0

  Kristiāna.

  Dzīvoju Slokā. Pašai mājās dzīvo maza auguma kucēns.Katru dienu 3x dodos pastaigā un pretī sastopos ar lielajiem suņiem, tad nu nekas neatliek kā mukt uz mājām , un noraudzīties kā lielais suns mums skrien pakaļ. Vai tiešām tik grūti tos suņus noķert iedzīvotāju labā, kā arī suņu drošībai. Katru reizi dodoties pastaigā man jābaidās par to , kad manam kucēnam uzbruks. Šausmas...
  Nesen bijām devušās pastaigā gar 3.autobussa (8) pieturu , kur sastapos ar lielu melnu suni...Mājas atradās pārāk tālu, un par aizmukšanu negāja ne runas. Iznākums - Kucēnam pārkosta kāja , un man roka , jo kucēnu biju paņēmusi rokās. Labi kad paspēju aiz bailēm ieskriet veikalā - Liedags.
  Vai tiešām neko nevar izdarīt ?
  Un runājot par saimniekiem !!!
  Esiet lūdzu tik mīļi un staigājot ar suni turiet to lūdzu pie pavadas. Jo mēs saimnieki nevaram zināt kā jūsu suns reağē uz svešu suni...Neesat tik neatbildīgi lūdzu.
  Es ceru kad lietas labā kaut kas tiks darīts...
 • Tamara Sergejeva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl