“Šito nemieru tavas kuces pēc! Es nevaru naktīs gulēt!” Aitu nogalināšanā Madonas pievārtē lopkope vaino kaimiņienes suni

Aitu ganāmpulks Madonas pievārtē šajā pavasarī atkal piedzīvojis vairākus uzbrukumus. Tagad mājlopu saimniece ar bailēm gaida, kad notiks nākamais traģiskais incidents.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • o

  o

  Ir beidzot jāsak ar likumu sakārtošanu. Cik zināms, pasvaldības policija pieslēdzas tikai tad, kad ir pierādījumi - suns pieķerts nozieguma vietā nozieguma akta laikā! Smieties vai raudat par šo! Līdzīgi yāpat ar agresīvajiem suniem Rīga, kamēr nav noķerts kozam rokā , tikmēr citi nodarījumi neskaitās! Suņu turesanas noteikumi, ko izdod pārtikas un veterinārais dienests vispār ir kaut kāda skolnieka uzrakstīti, bez skaidrojumiem definīcijam, kas ir kas. Tur arī tik neskaidri aprakstīts, neuzliekot saimniekam būt atbildigam ne tikai pret suni , bet arī pret apkārtejiem cilvekiem. Gribētos , ka ir kā ārzemēs, ja velies majdzīvnieku, ir j abūt saskaņojumam ar kaimiņu, ka viņš neiebilst! Savādak tagad aitu saimniece var skriet pret vēju, bet bezatbildīga suņa saimniece nekustina ne ar ausi par savu suni. Jāsakārto likumu suņu turēsanai, jo neviens mājdzīvnieks neizdara tik lielu postu ka izdara suns.
 • !!!
 • zaldats

  zaldats

  Vienkārš atrisinājums.Ir mednieku biedrības.Ja suns ieklīst svešā teritorijā ,turklāt veic uzbrukumus mājlopiem ,to var uzskatīt par klaiņojošu suni.Un ja suņa saimniece neveic darbības suņa klejošanas pārtraukšanai ,to var likvidēt.Suns kā dzīvnieks nav vainīgs ,tas ir instinkts ,bet tomēr to nedrīkst pieļaut.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!