Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

46 komentāri

Bez Tabu skatītājs ziņo par šausmu skatu Alojā: atrasti divi gulbji, kurus, iespējams, nogalinājis cilvēks. Bez vecākiem palikuši pieci gulbju mazuļi. Alojas iedzīvotājs vaino likumsargus nolaidībā.

Modris Pinkens
sašutis par iespējamo cilvēka zvērību

Bāreņos palikuši pieci gulbju mazuļi, kuri nogādāti patversmē. Modris arī stāsta par iespējamu Valsts policijas nolaidību:

“Ieradās Valsts policija, bet pat nepiezvanīja Pārtikas un veterināram dienestam (PVD). Ja nu vainīga būtu putnu gripa? Tīri teorētiski. Viņi paši uz savu galvu pieņēma, ka tas ir nelaimes gadījums. It kā gulbju suicīds. Ja viņi ir nogalināti, tas ir noziegums – nežēlīga izturēšanās pret dzīvniekiem! Taču policisti pat neierosināja nedz krimināllietu, nedz administratīvo lietu. Vispār neko nedara!” sašutis ir Modris.

Lai gan Valsts policijas darbinieki neesot ziņojuši PVD, to esot izdarījis Modris. PVD secinājums: gulbji nav miruši no infekcijas slimībām. Iespējams, tie ir nogalināti.

Modris ziņo, ka arī pērn Alojā esot nogalināti trīs ziemeļu gulbji.

Bez Tabu pētīs, kāds ir gulbju nāves cēlonis un vai Valsts policijas pārstāvju rīcībā ir saskatāma nolaidība.

Foto

TOP komentāri

 • Taurēns Jānis
 • Tanja Krjukova
  +13 +13 0

  Tanja Krjukova

  Nogalinajis cilveks?!... Necilveks! Un tas vel maigi teikts... Nav vardu!
 • Annija Surika
  +11 +11 0

  Annija Surika

  a es ko saku lai dzivnieku aizstavji labak cinas par shadiem zveriniem nevis par tiem kas ir pabaroti un droshiba.lai cinas ka shadi cilveki sanem bargaku sodus kau vai naudas izteiksme.un talak lai ta nauda aiziet uz tuvako patversmi nevis kadam liekedim augshgala

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl