Sirds sažņaudzas! Alojā zvērīgi nogalināts gulbju pāris; mazuļi paliek bāreņos

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

46 komentāri
Sirds sažņaudzas! Alojā zvērīgi nogalināts gulbju pāris; mazuļi paliek bāreņos

Bez Tabu skatītājs ziņo par šausmu skatu Alojā: atrasti divi gulbji, kurus, iespējams, nogalinājis cilvēks. Bez vecākiem palikuši pieci gulbju mazuļi. Alojas iedzīvotājs vaino likumsargus nolaidībā.

Modris Pinkens
sašutis par iespējamo cilvēka zvērību

Viņiem abiem konkrēti lauzti kakli. Šaušanas pēdas gan neredz. Bet varēja nošaut ar mazkalibra šaujamo. Varbūt ar ķieģeli nosista, vienalga, bet uzskatu, ka tas ir cilvēka darbs!

Tā ir nežēlīga izturēšanās pret dzīvniekiem! Kā var tā nogalināt aizsargājumus putnus?!

Bāreņos palikuši pieci gulbju mazuļi, kuri nogādāti patversmē. Modris arī stāsta par iespējamu Valsts policijas nolaidību:

“Ieradās Valsts policija, bet pat nepiezvanīja Pārtikas un veterināram dienestam (PVD). Ja nu vainīga būtu putnu gripa? Tīri teorētiski. Viņi paši uz savu galvu pieņēma, ka tas ir nelaimes gadījums. It kā gulbju suicīds. Ja viņi ir nogalināti, tas ir noziegums – nežēlīga izturēšanās pret dzīvniekiem! Taču policisti pat neierosināja nedz krimināllietu, nedz administratīvo lietu. Vispār neko nedara!” sašutis ir Modris.

Lai gan Valsts policijas darbinieki neesot ziņojuši PVD, to esot izdarījis Modris. PVD secinājums: gulbji nav miruši no infekcijas slimībām. Iespējams, tie ir nogalināti.

Modris ziņo, ka arī pērn Alojā esot nogalināti trīs ziemeļu gulbji.

Bez Tabu pētīs, kāds ir gulbju nāves cēlonis un vai Valsts policijas pārstāvju rīcībā ir saskatāma nolaidība.

Foto

TOP komentāri

 • Taurēns Jānis
 • Tanja Krjukova
  +13 +13 0

  Tanja Krjukova

  Nogalinajis cilveks?!... Necilveks! Un tas vel maigi teikts... Nav vardu!
 • Annija Surika
  +11 +11 0

  Annija Surika

  a es ko saku lai dzivnieku aizstavji labak cinas par shadiem zveriniem nevis par tiem kas ir pabaroti un droshiba.lai cinas ka shadi cilveki sanem bargaku sodus kau vai naudas izteiksme.un talak lai ta nauda aiziet uz tuvako patversmi nevis kadam liekedim augshgala

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl