Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

22 komentāri

Bijušie saimniecības darbinieki sit pie trauksmes zvana, jo par lopiem neviens nerūpējas, saimniekus esot uzvarējis “zaļais pūķis”.

Kādā Pierīgas novada zemnieku saimniecībā ir aptuveni 100 govju liels ganāmpulks. Bijušie darbinieki vērsušies pie Bez Tabu, jo nespēj nolūkoties uz dzīvnieku mocībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimniecībā valda netīrība, redzams, ka par lopiem neviens nerūpējas. Kādā ēkā izdodas atrast aptuveni 15 teļus, kas kopš vasaras sākuma no ēkas nav izlaisti. Turpretī citā kūtī filmēšanas komanda atrod nomocījušos govi, kas vairs nespēj pieslieties kājās.

Jau drīzumā Bez Tabu par šo vēstīs plašāk.

TOP komentāri

  • Ieva Grīnberga
  • Janis Rieksting
  • Diāna Logina
    +16 +15 -1

    Diāna Logina

    Vietējie esot ziņojuši gan policijai, gan PVD.. kā šie speciālisti visu šo zinot visu šo laiku spējuši mierīgi gulēt, mums grūti saprast:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl