Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

22 komentāri

Bijušie saimniecības darbinieki sit pie trauksmes zvana, jo par lopiem neviens nerūpējas, saimniekus esot uzvarējis “zaļais pūķis”.

Kādā Pierīgas novada zemnieku saimniecībā ir aptuveni 100 govju liels ganāmpulks. Bijušie darbinieki vērsušies pie Bez Tabu, jo nespēj nolūkoties uz dzīvnieku mocībām.

Saimniecībā valda netīrība, redzams, ka par lopiem neviens nerūpējas. Kādā ēkā izdodas atrast aptuveni 15 teļus, kas kopš vasaras sākuma no ēkas nav izlaisti. Turpretī citā kūtī filmēšanas komanda atrod nomocījušos govi, kas vairs nespēj pieslieties kājās.

Jau drīzumā Bez Tabu par šo vēstīs plašāk.

TOP komentāri

  • Ieva Grīnberga
  • Janis Rieksting
  • Diāna Logina
    +16 +15 -1

    Diāna Logina

    Vietējie esot ziņojuši gan policijai, gan PVD.. kā šie speciālisti visu šo zinot visu šo laiku spējuši mierīgi gulēt, mums grūti saprast:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl