Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

22 komentāri

Bijušie saimniecības darbinieki sit pie trauksmes zvana, jo par lopiem neviens nerūpējas, saimniekus esot uzvarējis “zaļais pūķis”.

Kādā Pierīgas novada zemnieku saimniecībā ir aptuveni 100 govju liels ganāmpulks. Bijušie darbinieki vērsušies pie Bez Tabu, jo nespēj nolūkoties uz dzīvnieku mocībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimniecībā valda netīrība, redzams, ka par lopiem neviens nerūpējas. Kādā ēkā izdodas atrast aptuveni 15 teļus, kas kopš vasaras sākuma no ēkas nav izlaisti. Turpretī citā kūtī filmēšanas komanda atrod nomocījušos govi, kas vairs nespēj pieslieties kājās.

Jau drīzumā Bez Tabu par šo vēstīs plašāk.

TOP komentāri

  • Ieva Grīnberga
  • Janis Rieksting
  • Diāna Logina
    +16 +15 -1

    Diāna Logina

    Vietējie esot ziņojuši gan policijai, gan PVD.. kā šie speciālisti visu šo zinot visu šo laiku spējuši mierīgi gulēt, mums grūti saprast:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl