Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

20 komentāri

Liepājniece Santa spiesta doties uz darbu neizgulējusies, jo daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju naktsmieru traucē grauzēji. Meitas, baidoties no pelēm, vairs neguļ savā istabā, bet gan kopā ar Santu. Naktīs ģimene guļ ar ieslēgtu gaismu, jo nevar zināt, no kurienes grauzēji uzglūnēs.

Santas kaimiņi

Tā tas notiekot jau otro gadu, bet rudeņos dzīve kļūst īpaši neciešama, jo, meklējot siltu patvērumu, peles gatavas okupēt visu dzīvojamo māju un ieviesušās pat piektā stāva dzīvokļos. Pēdējās nedēļās Santa vien jau notvērusi desmit peles.

Pati cīnās ar pelēm kā vien var: gan aiztaisījusi visas grīdas spraugas, gan izlikusi lamatas, gan peļu indi, gan izmanto citus ieročus, taču grauzēju invāzija dzīvoklī nemazinās.

Nama kaķi jau arī vairs negribot tās ķert, jo jau esot kārtīgi saēdušies. Santas ģimenes kaķis, peļu mednieks, pirms pāris mēnešiem aizgāja bojā, jo, visticamāk, apēdis kādu saindētu peli.

Liepājas namu apsaimniekotājs taisnojas, ka neko neesot zinājis par grauzēju uzbrukumiem. Santa apgalvo, ka vairākas reizes lūgusi namu apsaimniekotāju apturēt grauzēju invāziju namā, taču nekas neesot mainījies.

Nama apsaimniekotājs mierina, ka neļaušot pelēm dancot iedzīvotājiem uz galvas un jau esot nolīdzis uzņēmumu, kas šonedēļ pat uzsāks pastiprinātu cīņu ar grauzējiem un cīnīšoties tik ilgi, kamēr peles būs uzveiktas.

TOP komentāri

 • Sanita Piča
  +3 +3 0

  Sanita Piča

  Manā mājā pelēm nav ilgs mūžs, kaķi pilda godam savu pienākumu 🐈
 • Liene Steinberga
 • Jānis
  +3 +3 0

  Jānis

  Pats labākais veids iemtināt majās kaķi. Tas ļoti labi tiks galā ar šo sērgu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl