Šausmas! Liepājas daudzdzīvokļu namā peles danco uz galvas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

20 komentāri

Liepājniece Santa spiesta doties uz darbu neizgulējusies, jo daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju naktsmieru traucē grauzēji. Meitas, baidoties no pelēm, vairs neguļ savā istabā, bet gan kopā ar Santu. Naktīs ģimene guļ ar ieslēgtu gaismu, jo nevar zināt, no kurienes grauzēji uzglūnēs.

Santas kaimiņi

Ļoti baidāmies. Arī bērni baidās. Tās vai nu indēja, vai kā, bet viņas izskrien no pagraba, un peļu līķi mētājas pa visu dzīvokli. Ļoti daudz.

Tā tas notiekot jau otro gadu, bet rudeņos dzīve kļūst īpaši neciešama, jo, meklējot siltu patvērumu, peles gatavas okupēt visu dzīvojamo māju un ieviesušās pat piektā stāva dzīvokļos. Pēdējās nedēļās Santa vien jau notvērusi desmit peles.

Pati cīnās ar pelēm kā vien var: gan aiztaisījusi visas grīdas spraugas, gan izlikusi lamatas, gan peļu indi, gan izmanto citus ieročus, taču grauzēju invāzija dzīvoklī nemazinās.

Nama kaķi jau arī vairs negribot tās ķert, jo jau esot kārtīgi saēdušies. Santas ģimenes kaķis, peļu mednieks, pirms pāris mēnešiem aizgāja bojā, jo, visticamāk, apēdis kādu saindētu peli.

Liepājas namu apsaimniekotājs taisnojas, ka neko neesot zinājis par grauzēju uzbrukumiem. Santa apgalvo, ka vairākas reizes lūgusi namu apsaimniekotāju apturēt grauzēju invāziju namā, taču nekas neesot mainījies.

Nama apsaimniekotājs mierina, ka neļaušot pelēm dancot iedzīvotājiem uz galvas un jau esot nolīdzis uzņēmumu, kas šonedēļ pat uzsāks pastiprinātu cīņu ar grauzējiem un cīnīšoties tik ilgi, kamēr peles būs uzveiktas.

Lasi vēl

 • Sanita Piča
  +3 +3 0

  Sanita Piča

  Manā mājā pelēm nav ilgs mūžs, kaķi pilda godam savu pienākumu 🐈
 • Liene Steinberga
 • Jānis
  +3 +3 0

  Jānis

  Pats labākais veids iemtināt majās kaķi. Tas ļoti labi tiks galā ar šo sērgu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl