Saimniecībā “Lanku ferma” Priekules novadā valda postaža, kurā konstatētas jau sadalījušās mājlopu mirstīgās atliekas. Dzīvnieki miruši, iespējams, bada nāvē. Saimnieks ir Zviedrijas pilsonis, kurš gadiem ilgi pat nevīžo izvest mēslu kalnus no teritorijas.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Andris

  Andris

  Nu tas pats kas vid! pvd uzpirkts? vai slinks? vai attaisnojas ka nav naudas? kas šī ir par brīnumzemi nesaprotu! Bez tabu vajag pārbaudīt PVD darbību jo man sen jau liekas ka mūs ar surogātiem baro! un ne vienīgā ferma! daudz tādas kur arī tādus slimus lopus nodod! un tam slimajam kretīnam zviedrijā tas negāja cauri, a šeit var jo nav jau kontroles!!! :(
 • Nezinams
 • Franks

  Franks

  To zviedri ieslodziit tur vaig to lopiņu vietā,lai parij tos dubļus vai arī mēslus. Tadam urodam bled pa purnu sadot,kautgan domaju tapat prata nenaktu. Tadus daunus neparmacis.
 • SO.

  SO.

  Latvijas "fermeriem" lopus tūlīt konfiscē, te "ārzemju investors", nezin, ko gaida, vēro.Pašus kontrolētājus ielikt tajā aizgaldā pusstundu, lai padomā.
 • Sisi

  Sisi

  Domāju,kad vetārste par to situāciju sen bija zinājusi-redzējusi,tikai runāt sāk,kad policija netīšām ierauga to pārskatu zviedra sētā! Kad beidzot sodīs tos,kuri izturas vienaldzīgi? Tas zviedrs samaksās uzliktos sodus un turpinās 'saimniekot'!
 • Inga

  Inga

  Jautājums: Kur visu šo laiku bija veternārais dienests, kuram tas viss ir jākontrolē??? Kāpēc mūsu valstī mēs kontrolējam tikai tos gadījumus , kur var ļoti viegli paši kontrolieri izsist sev peļņu??? Piem. piekasās suņu saimniekiem, kāpēc sunītis nav čipots, kaut sunītis ir mīlulītis , bet saimniekam par to , ka viņš rūpējas par savu dzivnieku , čubinās , bet nav nočipojis uzliek naudas sodu. Mēs esam tauta , kas ar saviem likumiem no vaina grāvja uz otru un jēgas kaut kādiem dienestiem ir tik cik melns aiz naga. Un vēl, ja jau šis pats saimnieks jau bija sodīts, tad kāpēc tiek pieļautas kaut kādas atlaides???Ja likums , tad likums , ja jāievēro noteikumi, tad ievērojam , nevis domājam kā tos apiet un kā sagrozīt , lai pašiem būtu labāk.
 • hei, skribenti!

  hei, skribenti!

  pamatskolas skribenti, vai jūs zināt vārda "mazohists" nozīmi!! Paskatieties vērdnīcā, pirms rakstāt!!
 • doremi

  doremi

  NU IR PILNIGISKAIDRS VISMAZ MAN --- ja kas notiek tad uz BEZTABU!!! jo tikai ar vinu palidzibu šai zemē tiek kaut kas izkustināts arii ieredzniecibaa ...jus kas tur vinam blakus Domes iestades darbinieki neko vai tad nezinaajaat ? vai polcija zinaaja ,kas notiek apkaartnee ???? vai kaimini sen jau nevareeja SOS KLIEGT VAI TIESAAM LOPINAM LIDZ PUSKAAJAI BIJA JAASTAAV MESLOS ,LAI BEIDZOT KAADS SAAKTU KUSTINAAT TO LIETU ???
 • .

  .

  Vienīgie kuri saprot un reali domā ir kaimiņi. Tur bez runāšanas ir zveri jakonfiscē!!! Tiem tik uzikt soda un termiņu... Idioti, jau kuro reizt dzivnieki ir paklauti nāvei, bet sie tik naudu spies ara un domā,ka viss nokartosies.
 • Sarma

  Sarma

  Nu un ko vetārste un kaimiņi klusēja visu laiku?Tas nav noziegums?
  • moins

   moins

   Ir... Dzivnieku aizsardzibas likuma teikts, ka nedrikst dzivnieku atstat bezpalidziga situacija......
   Saeima ir pieņēmusi un Valsts
   prezidents izsludina šādu likumu:
   Dzīvnieku aizsardzības likums
   Cilvēces ētiskais pienākums ir nodrošināt visu sugu dzīvnieku labturību un aizsardzību, jo katrs īpatnis pats par sevi ir vērtība. Cilvēkam ir morāls pienākums cienīt jebkuru radību, izturēties pret dzīvniekiem ar iejutīgu sapratni un tos aizsargāt. Nevienam nav atļauts bez pamatota iemesla nogalināt dzīvnieku, nodarīt tam sāpes, radīt ciešanas vai citādi kaitēt.
   4.pants. (1) Aizliegta cietsirdīga izturēšanās pret dzīvniekiem, tas ir:
   1) dzīvnieka nogalināšana, izņemot šajā likumā noteiktos gadījumus;
   2) dzīvnieka sakropļošana, mocīšana un spīdzināšana;
   3) dzīvnieka atstāšana bez aprūpes;
   4) dzīvnieka atstāšana bezpalīdzīgā stāvoklī;

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!