Rīgā nolaupītais runcis Leo atdots saimniecei; vaininiece paliek nesodīta

7 komentāri

Ar laimīgām beigām noslēgusies Rīgā, Jaunās Teikas rajonā, nolaupītā runča Leo lieta. Mājdzīvnieka saimniece atguvusi kaķi, tiekoties policijas iecirknī ar divām citām notikušajā iesaistītām sievietēm.

Janvāra sākumā salīdzinoši drošajā Jaunās Teikas rajonā pazuda viens no pilnīgi baltajiem runčiem. Kaķu saimniece izmisīgi meklēja ģimenes mīluli, līdz uzzināja, ka runcis ir nolaupīts. Videonovērošanas kamerās nofilmēts, kā viena no kaimiņienēm sagrābj runci un aiznes prom.

Aculiecinieki pat izstāstīja, kur dzīvo iespējamā vaininiece, taču aizdomās turētā dāma atteicās atdot atpakaļ Leo viņa saimniecei. Izrādās, runcis jau atdots tālāk pavisam citai sievietei.

Šis notikums radīja plašu rezonansi, un daudzi nostājās tieši kaķa īpašnieces pusē un pauda cerību, ka nosodošajā rīcībā iesaistītie tomēr ļaus Leo atgriezties mājās.

Plašāku sižetu par Leo nolaupīšanu skaties šeit – ”Lūdzu, atdodiet manu kaķi!!”.

Nolaupītā Leo lieta

Drīz pēc “Bez Tabu” sižeta Leo saimniece Indra saņēma ziņu no sievietes, pie kuras nokļuva kaimiņienes nolaupītais runcis. Tā bija priecīga ziņa.

Iesaistītās puses tikās policijas iecirknī. Un tur nolaupītā runča saimniece atkal ieraudzīja klātienē savu mīluli Leo un devās uz mājām.

Kā redzams Indras iesūtītajā video, runčuks atkal ir laimīgs par atgriešanos savās mājās. Un prieku izrāda arī Leo pusbrālis Riko, samīļojot pārdzīvojumos ierauto draugu un laizot viņa kažociņu. Leo saimniece arī atklāj, ka runcis tagad ir čipots un piereģistrēts datubāzē.

Leo saimniece arī aicina citus parūpēties par saviem kaķiem un tomēr sačipot un piereģistrēt savus mīluļus, lai nenāktos piedzīvot līdzīgus pārdzīvojumus.

Indra vēl atklāj, ka policijas iecirknī ieradās ne tikai sieviete, pie kuras nonāca Leo, bet arī pieminētā kaimiņiene, kura sagrāba runci. Šobrīd zināms, ka lieta pret šo sievieti ir izbeigta, jo Indra parakstījusies par iesnieguma atsaukšanu.

7 komentāri